Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 24 сәуiрдегi N 469 және 2002 жылғы 24 маусымдағы N 688 қаулыларына өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 2 наурыздағы N 194 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) "Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттігінің кеден органын және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің салық органын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2002 жылғы 24 сәуірдегі N 469  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2002 ж., N 12, 124-құжат):
2-тармақ алынып тасталсын;
2) "Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң "Семей" кеденi", "Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң "Қордай" кеденi", "Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң "Бейнеу" кеденi", "Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң "Өскемен" кеденi" мемлекеттiк мекемелерiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметінің 2002 жылғы 24 маусымдағы N 688  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 19, 207-құжат):
2-тармақ алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2002 года N 469 и от 24 июня 2002 года N 688
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2005 года N 194
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2002 года N 469 "О создании таможенного органа Агентства таможенного контроля Республики Казахстан и налогового органа Министерства финансов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 12, ст. 124):
пункт 2 исключить;
2) в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 24 июня 2002 года N 688 "О создании государственных учреждений "Таможня "Семей" Агентства таможенного контроля Республики Казахстан", "Таможня "Кордай" Агентства таможенного контроля Республики Казахстан", "Таможня "Бейнеу" Агентства таможенного контроля Республики Казахстан", "Таможня "Оскемен" Агентства таможенного контроля Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 19, ст. 207):
пункт 2 исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан