Маңызды стратегиялық мәнi бар тауарларды мемлекеттiк сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 9 наурыздағы N 216 Қаулысы
"Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңының  21-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Бiрлескен қазақстандық-сингапурлық кәсiпорын - "Қаз-СТ инжиниринг Бастау" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi оларды сатып алудың маңызды стратегиялық мәнi бар тауарларды - мектептердi жабдықтау үшiн лингафондық және мультимедиялық кабинеттердi берушi болып белгiленсiн.
2. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi заңнамада белгiленген тәртiппен:
2005 жылға арналған республикалық бюджетте 036 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне жалпы орта бiлiм беретiн мемлекеттiк мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер" бағдарламасы бойынша және жергiлiктi бюджеттерде оларды сатып алуға көзделген қаражат шегiнде 2005 жылы 4395200000 (төрт миллиард үш жүз тоқсан бес миллион екi жүз мың) теңге, соның iшiнде республикалық бюджеттен 2023300000 (екi миллиард жиырма үш миллион үш жүз мың) теңге сомада осы қаулының 1-тармағында көрсетiлген заңды тұлғамен тауарларды мемлекеттiк сатып алу туралы шарт жасасуды;
осы қаулыға сәйкес тауарларды мемлекеттiк сатып алу үшiн пайдаланылатын ақшаны оңтайлы және тиiмдi жұмсау қағидатын сақтауды;
осы қаулыдан туындайтын өзге де шаралар қабылдауды қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі бөлінген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.
4. Осы қаулы қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О государственных закупках товаров, имеющих важное стратегическое значение
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 марта 2005 года N 216
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 21 Закона Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместное казахстанско-сингапурское предприятие, товарищество с ограниченной ответственностью "Каз-СТ инжиниринг Бастау", поставщиком товаров - лингафонных и мультимедийных кабинетов для оснащения школ, закупка которых имеет важное стратегическое значение.
2. Акимам областей, городов Астаны и Алматы в установленном законодательством порядке обеспечить:
заключение договора о государственных закупках товаров с юридическим лицом, указанным в пункте 1 настоящего постановления, в пределах средств, предусмотренных на их закупку в республиканском бюджете на 2005 год по бюджетной программе 036 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях среднего общего образования" и местными бюджетами в 2005 году в сумме 4395200000 (четыре миллиарда триста девяносто пять миллионов двести тысяч) тенге, в том числе 2023300000 (два миллиарда двадцать три миллиона триста тысяч) тенге из республиканского бюджета;
соблюдение принципа оптимального и эффективного расходования денег, используемых в соответствии с настоящим постановлением, для государственных закупок товаров;
принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Министерству финансов Республики Казахстан осуществлять контроль за целевым использованием выделенных средств.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан