Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 17 маусымдағы N 572 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 14 наурыздағы N 227 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.11.15. N 1082 (алғаш рет ресми жарияланған күнiнен бастап он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгізіледi) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Мемлекеттiк органдардың шағын кәсiпкерлiк субъектілерінің қызметiне тексерулер жүргiзу ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2003 жылғы 17 маусымдағы N 572  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 27, 254-құжат) мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Шағын кәсiпкерлiк субъектiлерiнiң қызметiне мемлекеттік органдардың тексерулер жүргiзу ережесiнде:
3-тармақтағы "атқарушылық iс жүргiзуге," деген сөздерден кейiн "мемлекеттiк еңбек инспекторлары жүргiзетiн тексерулерге," деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет pecми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзіледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2003 года N 572
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2005 года N 227. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 ноября 2006 года N 1082
Сноска. Постановление Правительства РК от 14 марта 2005 года N 227 утратило силу постановлением Правительства РК от 15 ноября 2006 года N 1082 .
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2003 года N 572 "Об утверждении Правил проведения государственными органами проверок деятельности субъектов малого предпринимательства" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 27, ст. 254) следующее дополнение:
в Правилах проведения государственными органами проверок деятельности субъектов малого предпринимательства, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 3 после слов "исполнительное производство," дополнить словами "на проверки, проводимые государственными инспекторами труда,".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан