Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 26 тамыздағы N 897 қаулысына өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 16 наурыздағы N 234 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.08.22. N 797 (қаулы алғаш рет peсми жарияланған күнiнен бастап он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Дарын" мемлекеттiк жастар сыйлығының кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 26 тамыздағы N 897  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 30, 418-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Дарын" мемлекеттiк жастар сыйлығын беру жөнiндегi комиссияның құрамына:
Әйтiмова               - Қазақстан Республикасының
Бiрғаным Сарықызы        Бiлiм және ғылым министрi, төрайым
енгізiлсiн;
көрсетiлген құрамнан Жақсыбек Әбдiрахметұлы Құлекеев шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi және жариялануға тиiс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2004 года N 897
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 марта 2005 года N 234. Утратило силу постановлением Правительства РК от 22 августа 2006 года N 797
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 марта 2005 года N 234 утратило силу постановлением Правительства РК от 22 августа 2006 года N  797 .
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2004 года N 897 "Некоторые вопросы Государственной молодежной премии "Дарын" Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 30, ст. 418) следующие изменения:
ввести в состав Комиссии по присуждению Государственной молодежной премии "Дарын" Правительства Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением:
Айтимову            - Министра образования и науки
Бырганым Сариевну     Республики Казахстан, председателем;
вывести из указанного состава Кулекеева Жаксыбека Абдрахметовича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан