"Қазақстан Республикасының кейбір заң актілеріне мемлекеттік құпияларды қорғау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын Қазақстан Республикасының Парламентінен қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 29 наурыздағы N 272 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 қазандағы N 1121  қаулысымен енгізілген "Қазақстан Республикасының кейбір заң актілеріне мемлекеттік құпияларды қорғау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламентінен қайтарып алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об отзыве из Парламента Республики Казахстан проекта Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам защиты государственных секретов"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 марта 2005 года N 272
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
отозвать из Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам защиты государственных секретов", внесенный постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2004 года N 1121.
Премьер-Министр
Республики Казахстан