Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Республикалық бюджет комиссиясының құрамы туралы" өкiмiнiң жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 29 наурыздағы N 273 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Республикалық бюджет комиссиясының құрамы туралы" өкiмiнiң жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгізiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ПРЕЗИДЕНТІНІҢ
ӨКІМІ Республикалық бюджет комиссиясының
құрамы туралы
1. Қазақстан Республикасы Бюджет кодексiнiң  55-бабына сәйкес Республикалық бюджет комиссиясының мынадай құрамы белгiленсiн:
Ахметов                 - Қазақстан Республикасының Премьер-
Даниал Кенжетайұлы        Министрi, төраға
Есiмов                  - Қазақстан Республикасы Премьер-
Ахметжан Смағұлұлы        Министрiнiң орынбасары, төрағаның
орынбасары
Мыңбаев                 - Қазақстан Республикасы Премьер-
Сауат Мұхаметбайұлы       Министрiнiң орынбасары - Қазақстан
Республикасының Индустрия және сауда
министрi, төрағаның орынбасары
Сұлтанов                - Қазақстан Республикасының Экономика
Бақыт Тұрлыханұлы         және бюджеттiк жоспарлау вице-министрi,
хатшы
Комиссия мүшелерi:
Әйтекенов               - Қазақстан Республикасының Экономика
Қайрат Медiбайұлы         және бюджеттiк жоспарлау вице-министрi
Бурлаков                - Қазақстан Республикасы Парламентiнiң
Леонид Николаевич         Сенаты Өңiрлiк даму және жергілiктi
өзiн-өзi басқару мәселелерi комитетiнiң
төрағасы (келiсiм бойынша)
Дунаев                  - Қазақстан Республикасының Қаржы
Арман Ғалиасқарұлы        министрi
Жұмабеков               - Қазақстан Республикасының Әділет
Оңалсын Исламұлы          министрi
Исаев                   - Қазақстан Республикасының Экономика
Батырхан Арысбекұлы       және бюджеттік жоспарлау вице-министрi
Келiмбетов              - Қазақстан Республикасының
Қайрат Нематұлы           Экономика және бюджеттік жоспарлау
министрi
Коржова                 - Қазақстан Республикасының Экономика
Наталья Артемовна         және бюджеттiк жоспарлау вице-министрi
Орынбаев                - Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Ербол Тұрмаханұлы         Әкiмшілiгi Әлеуметтік-экономикалық
талдау бөлiмiнiң меңгерушiсi
Сағадиев                - Қазақстан Республикасы Парламентiнiң
Кенжеғали Әбенұлы         Мәжiлiсi Қаржы және бюджет комитетiнiң
төрағасы (келiсiм бойынша)
Сәйденов                - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң
Әнуар Ғалимоллаұлы        Төрағасы
Сухорукова              - Қазақстан Республикасы Парламентiнiң
Вера Николаевна           Мәжілiсi Экономикалық реформа және
өңiрлiк даму комитетiнiң төрайымы
(келiсiм бойынша)
Тәжияқов                - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкi
Бисенғали Шамғалиұлы      Төрағасының орынбасары
Тілеубердин             - Қазақстан Республикасының Премьер-
Алтай Абылайұлы           Министрi Кеңсесiнiң Басшысы
Өтебаев                 - Қазақстан Республикасы Парламентiнiң
Мүсiрәлi Смайылұлы        Сенаты Экономика, қаржы және бюджет
комитетінiң төрағасы (келiсiм бойынша)

О проекте распоряжения Президента Республики Казахстан "О составе Республиканской бюджетной комиссии"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 марта 2005 года N 273
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект распоряжения Президента Республики Казахстан "О составе Республиканской бюджетной комиссии".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
РАСПОРЯЖЕНИЕ
ПРЕЗИДЕНТА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН О составе Республиканской бюджетной комиссии
1. В соответствии со  статьей 55 Бюджетного кодекса Республики Казахстан определить следующий состав Республиканской бюджетной комиссии:
Ахметов                  - Премьер-Министр Республики Казахстан,
Даниал Кенжетаевич         председатель
Есимов                   - Заместитель Премьер-Министра Республики
Ахметжан Смагулович        Казахстан, заместитель председателя
Мынбаев                  - Заместитель Премьер-Министра Республики
Сауат Мухаметбаевич        Казахстан - Министр индустрии и торговли
Республики Казахстан, заместитель
председателя
Султанов                 - вице-министр экономики и бюджетного
Бахыт Турлыханович         планирования Республики Казахстан,
секретарь
члены Комиссии:
Айтекенов                - вице-министр экономики и бюджетного
Кайрат Медыбаевич          планирования Республики Казахстан
Бурлаков                 - председатель Комитета по вопросам
Леонид Николаевич          регионального развития и местному
самоуправлению Сената Парламента
Республики Казахстан (по согласованию)
Дунаев                   - Министр финансов Республики Казахстан
Арман Галиаскарович
Жумабеков                - Министр юстиции Республики Казахстан
Оналсын Исламович
Исаев                    - вице-министр экономики и бюджетного
Батырхан Арысбекович       планирования Республики Казахстан
Келимбетов               - Министр экономики и бюджетного
Кайрат Нематович           планирования Республики Казахстан
Коржова                  - вице-министр экономики и бюджетного
Наталья Артемовна          планирования Республики Казахстан
Орынбаев                 - заведующий отделом социально-
Ербол Турмаханович         экономического анализа Администрации
Президента Республики Казахстан
Сагадиев                 - председатель Комитета по финансам и
Кенжегали Абенович         бюджету Мажилиса Парламента Республики
Казахстан (по согласованию)
Сайденов                 - Председатель Национального Банка
Анвар Галимуллаевич        Республики Казахстан
Сухорукова               - председатель Комитета по экономической
Вера Николаевна            реформе и региональному развитию
Мажилиса Парламента Республики
Казахстан (по согласованию)
Таджияков                - заместитель Председателя Национального
Бисенгали Шамгалиевич      Банка Республики Казахстан
Тлеубердин               - Руководитель Канцелярии Премьер-Министра
Алтай Аблаевич             Республики Казахстан
Утебаев                  - председатель Комитета по экономике,
Мусиралы Смаилович         финансам и бюджету Сената Парламента
Республики Казахстан (по согласованию)

2. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Президентінiң кейбiр өкiмдерiнiң күшi жойылды деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
2005 жылғы ________
N___ өкiмiне
қосымша
Қазақстан Республикасы Президентiнiң
күшi жойылған кейбiр өкiмдерiнiң тiзбесi
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Республикалық бюджет комиссиясының құрамы туралы" 2002 жылғы 7 ақпандағы N 291 өкiмi (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 6, 43-құжат).
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 7 ақпандағы N 291 өкiмiне толықтыру енгiзу туралы" 2002 жылғы 12 шiлдедегi N 330 өкiмi (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 25, 258-құжат).
3. Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 7 ақпандағы N 291 өкiмiне өзгерiс енгізу туралы" 2002 жылғы 14 қарашадағы N 355 өкiмi (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 2002 ж., N 40, 406-құжат).
4. Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 7 ақпандағы N 291 өкiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы" 2003 жылғы 19 маусымдағы N 385 өкiмi (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 27, 251-құжат).
5. Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 7 ақпандағы N 291 өкiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы" 2004 жылғы 10 наурыздағы N 448 өкiмi (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 15, 185-құжат).
6. Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 7 ақпандағы N 291 өкiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы" 2004 жылғы 11 тамыздағы N 492 өкiмi (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 32, 434-құжат).

2. Признать утратившими силу некоторые распоряжения Президента Республики Казахстан согласно приложению.
Президент
Республики Казахстан
Приложение
к распоряжению Президента
Республики Казахстан
от _______ 2005 года N__
Перечень утративших силу некоторых распоряжений
Президента Республики Казахстан
1.  Распоряжение Президента Республики Казахстан от 7 февраля 2002 года N 291 "О составе Республиканской бюджетной комиссии" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 6, ст. 43).
2.  Распоряжение Президента Республики Казахстан от 12 июля 2002 года N 330 "О внесении дополнения в распоряжение Президента Республики Казахстан от 7 февраля 2002 года N 291" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 25, ст. 258).
3.  Распоряжение Президента Республики Казахстан от 14 ноября 2002 года N 355 "О внесении изменения в распоряжение Президента Республики Казахстан от 7 февраля 2002 года N 291" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 40, ст. 406).
4.  Распоряжение Президента Республики Казахстан от 19 июня 2003 года N 385 "О внесении изменений и дополнений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 7 февраля 2002 года N 291" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 27, ст. 251).
5.  Распоряжение Президента Республики Казахстан от 10 марта 2004 года N 448 "О внесении изменений и дополнений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 7 февраля 2002 года N 291" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 15, ст. 185).
6.  Распоряжение Президента Республики Казахстан от 11 августа 2004 года N 492 "О внесении изменений и дополнений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 7 февраля 2002 года N 291" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 32, ст. 434).