Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 17 қаңтардағы N 49 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 30 наурыздағы N 278 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 тамыздағы № 622 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 10.08.2015 № 622 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының заңнамасын жетiлдiру мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Кемелер мен оларға құқықтарды мемлекеттiк тiркеу ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2003 жылғы 17 қаңтардағы N 49  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 1, 17-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгізiлсін:
кiрiспедегі "Заңын" деген сөзден кейiн "және "Iшкi су көлiгi туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 6 шілдедегi Заңын" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулымен бекiтiлген Кемелер мен оларға құқықтарды мемлекеттiк тiркеудiң ережесiнде:
1-тармақтағы "(бұдан әрi - Заң)" деген сөздер "және "Iшкi су көлiгi туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 6 шiлдедегi  Заңының " деген сөздермен ауыстырылсын;
3-тармақта:
алтыншы абзацтағы "кеме нөмiрi" деген сөздер "кеменiң сәйкестендiру нөмiрi" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"жалға алынған шетелдiк кемелердің тiзілімi - "Iшкi су көлiгi туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 6 шілдедегi Заңы  26-бабының 2-тармағында белгіленген талаптарға сәйкес келетiн кемелер тiркелетiн құжат;";
38-тармақ "тiзiлiмiнде" деген сөзден кейiн "немесе жалға алынған шетелдiк кемелердiң тiзілімінде" деген сөздермен толықтырылсын;
39-тармақтағы "Мемлекеттік кеме тiзілiмiнде" деген сөздер "жалға алынған шетелдiк кемелердiң тiзiлiмiнде" деген сөздермен ауыстырылсын;
41-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"41. Кеменi Мемлекеттiк кеме тiзiлiмiне енгiзу кеменің Қазақстан Республикасының Мемлекеттік туын көтерiп жүзу құқығын және кемеге меншік құқығын растайтын кеме куәлігін (8-қосымша) берумен куәландырылады.
Кеменi жалға алынған шетелдiк кемелердiң тiзiлiмiне енгізу шетелдiк кемеге Қазақстан Республикасының мемлекеттік туын көтеріп жүзу құқығын уақытша беру туралы куәлiк (9-қосымша) берумен куәландырылады.";
42-тармақтың 3) тармақшасында "тiзілiміне" деген сөзден кейiн "немесе жалға алынған шетелдiк кемелердiң тiзiлiмiне" деген сөздермен толықтырылсын;
43-тармақта:
екiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Шетелдiк мемлекеттiң кемелерi тiзілімінде тiркелген кеменi жалға алу шартында (кеменi экипажсыз жалға алу шарты) пайдаланатын кез келген тұлға жалға алынған шетелдiк кемелердің тiзiлiмiне тiркеу үшiн қажеттi құжаттарды отыз күннiң iшiнде беруi тиiс.";
мынадай мазмұндағы сегізiншi абзацпен толықтырылсын:
"жолаушылар куәлiгiн (жолаушылар кемесi үшін);";
тоғызыншы абзацтағы "Мемлекеттік кеме тiзiлiмiне" деген сөздер "жалға алынған шетелдiк кемелердің тiзілiмiне" деген сөздермен ауыстырылсын;
он бесiншi абзацтағы "Мемлекеттік кеме тiзілiмiне" деген сөздерден кейiн "және жалға алынған шетелдiк кемелердiң тiзiлiмiне" деген сөздермен толықтырылсын;

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 января 2003 года № 49
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2005 года № 278. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 августа 2015 года № 622
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 10.08.2015 № 622 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях совершенствования законодательства Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 17 января 2003 года N 49 "Об утверждении Правил государственной регистрации судов и прав на них" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 1, ст. 17), следующие изменения и дополнения:
в преамбуле после слова "мореплавании" дополнить словами "и Законом Республики Казахстан от 6 июля 2004 года "О внутреннем водном транспорте";
в Правилах государственной регистрации судов и прав на них, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 1 слова "(далее - Закон)" заменить словами "и Законом Республики Казахстан от 6 июля 2004 года "О внутреннем водном транспорте";
в пункте 3:
в абзаце шестом после слов "регистрационный номер -" дополнить словом "идентификационный";
дополнить абзацем следующего содержания:
"реестр арендованных иностранных судов - документ, в котором регистрируются суда, соответствующие требованиям, установленным пунктом 2 статьи 26 Закона Республики Казахстан от 6 июля 2004 года "О внутреннем водном транспорте";";
пункт 38 дополнить словами "или реестре арендованных иностранных судов";
в пункте 39 слова "Государственном судовом реестре" заменить словами "реестре арендованных иностранных судов";
пункт 41 изложить в следующей редакции:
"41. Внесение судна в Государственный судовой реестр удостоверяется выдачей судового свидетельства (приложение 8), которое подтверждает право плавания судна под Государственным флагом Республики Казахстан и право собственности на судно.
Внесение судна в реестр арендованных иностранных судов удостоверяется выдачей свидетельства о временном предоставлении права плавания под Государственным флагом Республики Казахстан иностранному судну (приложение 9).";
в подпункте 3) пункта 42 после слова "реестр" дополнить словами "или реестр арендованных иностранных судов";
в пункте 43:
абзац второй изложить в следующей редакции:
"Любое лицо, пользующееся судном на условиях аренды (договор аренды судна без экипажа), зарегистрированным в реестре судов иностранного государства, должно в течение тридцати дней подать необходимые документы для регистрации в реестре арендованных иностранных судов.";
дополнить абзацем восьмым следующего содержания:
"пассажирского свидетельства (для пассажирского судна);";
в абзаце девятом слова "Государственный судовой реестр" заменить словами "реестре арендованных иностранных судов";
в абзаце пятнадцатом после слов "Государственном судовом реестре" дополнить словами "и реестре арендованных иностранных судов";

мынадай мазмұндағы 46-1-тармақпен толықтырылсын:
"46-1. Кеменің иесi кеме куәлігін жоғалтқан жағдайда аумақтық уәкілетті орган кеме иесiнiң өтiнiшi бойынша оған көрсетiлген куәлiктің телнұсқасын бередi.
Кеме куәлiгiнiң телнұсқасын беру мынадай тәртiппен жүргізіледi:
1) осы Ережеге сәйкес кеме куәлiгiнiң телнұсқасын беру үшін қажетті құжаттарды қабылдау, оларды алған кезде аумақтық уәкiлетті органның лауазымды тұлғасы кiрiс құжаттарын есепке алу кiтабына тиiстi жазба енгiзедi. Ұсынылатын құжаттар осы Ереженiң талаптарына сәйкес келмеген кезде өтiнiш берушiге құжаттар қабылдаудан бас тартылады. Өтінiш берушінің талабы бойынша оған құжаттарды қабылдаудан бас тартудың жазбаша дәлелденген растамасы беріледi;
2) осы кемеге мәлiмделіп отырған құқықтар мен тiркелiп қойған құқықтар арасында қайшылықтардың, сондай-ақ мемлекеттiк тiркеуден бас тарту немесе тоқтата тұру үшiн негiздеменің жоқтығын анықтау;
3) көрсетiлген қайшылықтар және кеме куәлiгінің телнұсқасын беру үшiн басқа да негiздемелер болмаған кезде кеме куәлiгінің телнұсқасын беруден бас тарту туралы Мемлекеттік кеме тiзілiмiне жазбалар енгiзу.
Кеме куәлігінің телнұсқасын беру туралы өтінiш 43-тармақтың төртiншi-сегiзiншi абзацтарында көрсетiлген құжаттар қоса берiлген кеме тiзілiмiнiң сауалнамасын қамтуы тиiс.";
56-тармақтағы "Мемлекеттiк кеме тiзілiмiн" деген сөздерден кейiн "және жалға алынған шетелдiк кемелердiң тiзілiмiн" деген сөздермен толықтырылсын;
57-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Жалға алынған шетелдiк кемелердің тiзiлiмiне енгiзiлген кеменiң тiркеу нөмiрiне "А" әрпi қосылады.";
60-тармақта:
бiрiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"60. Шағын өлшемдi кеме оған тіркеу нөмiрi берiле отырып, кеме кiтабында мемлекеттік тiркеуге жатады.";
екiншi абзацтағы "Мемлекеттiк кеме тiзілiмiн" деген сөздер "Кеме кiтабын" деген сөздермен ауыстырылсын;
үшіншi абзацтағы "Шағын өлшемдi флот үшiн Мемлекеттiк кеме тiзiлiмiн" деген сөздер "Кеме кiтабын" деген сөздермен ауыстырылсын;
62-тармақ алынып тасталсын;
67-тармақтың бiрiншi абзацында:
"мемлекеттік борттық нөмiр", "борттық нөмiр" деген сөздер "тiркеу нөмiрi" деген сөздермен ауыстырылсын;
"билетi" деген сөзден кейiн "(12-қосымша)" деген сөздермен толықтырылсын;
68-тармақтағы "мемлекеттік борттық нөмiрлердi" деген сөздер "тiркеу нөмiрлерiн" деген сөздермен ауыстырылсын;
69-тармақта:
"мемлекеттік борттық нөмiр" деген сөздер "тiркеу нөмiрi" деген сөздермен ауыстырылсын;
"билеті" деген сөзден кейiн "(13-қосымша)" деген сөздермен толықтырылсын;
"Мемлекеттік кеме тiзiлiмi" деген сөздер "кеме кiтабы" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген Ережеге 8-қосымшада:
"Кеме тiзiлiмi" деген сөздер "Мемлекеттік кеме тiзiлiмi" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Кеме куәлiгі түпнұсқада кемеде сақталады (өз бетiмен жүзбейтiн экипажсыз кемеде - кеме иесiнде)" деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетiлген Ережеге 9-қосымшада:
"және кемеге меншiк құқығын растайды" деген сөздер алынып тасталсын;

дополнить пунктом 46-1 следующего содержания:
"46-1. В случае утраты собственником судна судового свидетельства территориальный уполномоченный орган по заявлению собственника судна выдает ему дубликат указанного свидетельства.
Выдача дубликата судового свидетельства производится в следующем порядке:
1) прием документов, необходимых для выдачи дубликата судового свидетельства в соответствии с настоящими Правилами, при получении которых должностное лицо территориального уполномоченного органа вносит соответствующую запись в книгу учета входящих документов. При несоответствии представляемых документов требованиям настоящих Правил, заявителю отказывается в приеме документов. По требованию заявителя ему выдается мотивированное письменное подтверждение отказа в приеме документов;
2) установление отсутствия противоречий между заявляемыми правами и уже зарегистрированными правами на данное судно, а также основания для отказа или приостановления государственной регистрации;
3) внесение записей в Государственный судовой реестр о выдаче дубликата судового свидетельства при отсутствии указанных противоречий и других оснований для отказа в выдаче дубликата судового свидетельства.
Заявление о выдаче дубликата судового свидетельства должно содержать анкету судового реестра с приложением документов, указанных в абзацах четыре - восемь пункта 43.";
в пункте 56 после слов "Государственного судового реестра" дополнить словами "и реестра арендованных иностранных судов";
пункт 57 дополнить абзацем следующего содержания:
"К регистрационному номеру судна, внесенного в реестр арендованных иностранных судов, добавляется буква "А";
в пункте 60:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"60. Маломерное судно подлежит государственной регистрации в судовой книге с присвоением ему регистрационного номера.";
в абзаце втором слова "Государственного судового реестра" заменить словами "судовой книги";
в абзаце третьем слова "Государственного судового реестра для маломерного флота" заменить словами "судовой книги";
пункт 62 исключить;
в абзаце первом пункта 67:
слова "государственный бортовой", "бортовой" заменить словом "регистрационный";
после слова "билет" дополнить словами "(приложение 12)";
в пункте 68 слова "государственные бортовые" заменить словом "регистрационные";
в пункте 69:
слова "государственный бортовой" заменить словом "регистрационный";
после слова "билет" дополнить словами "(приложение 13)";
слова "Государственному судовому реестру" заменить словами "судовой книги";
в приложении 8 к указанным Правилам:
слова "Судового реестра" заменить словами "Государственного судового реестра";
слова "Судовое свидетельство хранится в подлиннике на судне (на несамоходном судне без экипажа - у судовладельца)" исключить;
в приложении 9 к указанным Правилам:
слова "и подтверждает право собственности на судно" исключить;

осы қаулыға 1 және 2-қосымшаларға сәйкес 12-13-қосымшалармен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзіледi.
Қазақстан Pecпубликасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 30 наурыздағы
N 278 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 17 қаңтардағы
N 49 қаулысымен бекiтiлген
Кемелер мен оларға
құқықтарды мемлекеттiк
тiркеу ережесiне
12-қосымша
Қазақстан Республикасы
Көлік және коммуникация
министрлігі
КӨЛІКТІК БАҚЫЛАУ КОМИТЕТІ
Шағын өлшемді (өзі жүзетін)
кеменің
КЕМЕ БИЛЕТІ
Сыртқы жағы
Кеме кітабында аталған
кемеге қатысты мыналар
көрсетілген:
Кеме санаты, типі, атауы
________________________
________________________
Жасалған уақыты мен орны
________________________
____ ________200__ж.
Жобалық N_________
Құрылыс N__________
Корпустың материалы ____
________________________
Ұзындығы _______________
(ең үлкен)
Ені __________________
(ең үлкен)
Борт биіктігі____________
2
Жалпы сыйымдылығы __________
Жолаушы сыйымдылығы ________
Жүк көтергіштігі____________
Жүзу ауданы, аймағы,
жағдайлары
____________________________
(разряды, географиялық
____________________________
шекаралар, жағадан алыстау,
____________________________
толқынның биіктігі бойынша
____________________________
шектеулер)
Қозғалтқыштар типі _________
Саны және нөмірлері_________
Жалпы қуаты ________________
Қолмен, қашықтықтан
басқару ____________________
Қозғағыштар_________________
3
Желкендердің жалпы
ауданы ______________ ш.м.
Әуе жәшіктерінің, жүзгіштік
блоктарының көлемі _______
______ т.м.
Айрықша сипаттамалары
__________________________
__________________________
__________________________
__________________________
__________________________
__________________________
__________________________
__________________________
__________________________
__________________________
4
ДАБЫЛ ҚҰРАЛДАРЫ
Сол жақ және оң жақ борттық
шамдар, топтық шамдар
___________________
Артқы, шамдар, тіркеп сүйрету
шамы _______________________
Клотик______________________
Жарқылдайтын шам ___________
Жарықты бұлғау, электр
фонарі _____________________
Бұлғайтын жалау 60+60 см,
диаметрі немесе биіктігі 60
см қара түсті дабыл белгілері шар ______________
Конус_______________________
Ысқырық, қоңырау, тұмандық
горн, гонг _________________
5
ЗӘКІРЛІК ЖӘНЕ БАЙЛАУ
ҚҰРЫЛҒЫЛАРЫ
Зәкір ____________________
Арқан
Байлау тростары __________
__________________________
ҚҰТҚАРУ ҚҰРАЛДАРЫ
25 м лині бар құтқару
шеңбері __________________
Экипаждың және
жолаушылардың саны бойынша
борттық нөмірлері жазылған
жеке құтқару құралдары
Кеудеше, жастық __________
ӨРТКЕ ҚАРСЫ АВАРИЯЛЫҚ
ЖАБДЫҚ

дополнить приложениями 12-13 согласно приложениям 1 и 2 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 марта 2005 года N№278
Приложение 12
к Правилам государственной
регистрации судов и прав на них,
утвержденным постановлением
Правительства Республики Казахстан
от 17 января 2003 года N 49
Министерство
транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
КОМИТЕТ ТРАНСПОРТНОГО
КОНТРОЛЯ
СУДОВОЙ БИЛЕТ
маломерного судна
(самоходного)
Оборотная сторона
Относительно названного
судна в судовой книге
значится:
категория, тип, название
судна:__________________
________________________
Время и место постройки
________________________
____ ________200__г.
Проектный N_________
Строительный N__________
Материал корпуса________
________________________
Длина___________________
(максимальная)
Ширина__________________
(максимальная)
Высота борта____________
2
Валовая вместимость_________
Пассажировместимость________
Грузоподъемность____________
Район, зона, условия плавания
____________________________
(разряд, географические
____________________________
границы, ограничение по
____________________________
удалению от берега, высоте
____________________________
волны)
Тип двигателей______________
Количество и номера_________
Общая мощность______________
Общая мощность______________
Управление ручное, дистанционное_______________
Движители___________________
3
Общая площадь
парусов______________кв.м.
Объем воздушных ящиков, блоков плавучести_____куб.м
Особые характеристики_____________
___________________________
___________________________
___________________________
___________________________
___________________________
______________________________________________________
4
СИГНАЛЬНЫЕ СРЕДСТВА
Левый и правый бортовые огни,
топовые огни________________
Кормовой огонь
и буксировочный огонь
____________________________
Клотик______________________
Проблесковый огонь__________
Световая отмашка,
электрофонарь_______________
Флаг отмашки 60+60 см,
сигнальные знаки черного цвета диаметром или высотой 60 см: шар__________________
конус_______________________
Свисток, колокол, туманный горн, гонг__________________
____________________________
5
ЯКОРНЫЕ И ШВАРТОВЫЕ
УСТРОЙСТВА
Якорь_____________________
Канат
Швартовые тросы___________
__________________________
СПАСАТЕЛЬНЫЕ СРЕДСТВА
Спасательный круг с линем 25 м______________________
Индивидуальные спасательные средства по числу экипажа и пассажиров с нанесенными на них бортовыми номерами.
Жилет, подушка____________
6
ПРОТИВОПОЖАРНОЕ АВАРИЙНОЕ
СНАБЖЕНИЕ

1,5+1,5 м брезент __________
Өрт сөндіргіш ______________
Су төккіш қол сорғысы
____________________________
Жөндеу материалдары_________
Ожау _______________________
Құрал-сайман _______________
Өзге де құралдар ___________
____________________________
7
Сыртқы жағы
Навигациялық және
өзге де жабдық
Магнитті компас___________
Дүрбі ____________________
Лақтырылатын ұшы _________
Ілгекті бақан_____________
Ескектер _________________
Кранцылар ________________
Алғашқы көмектің дәрі
қобдишасы ________________
Жолаушылар сыйымдылығы мен
жүк көтергіштігі көрсетіл-
ген маңдайша көрінетін
орынға ілінеді ___________
__________________________
8
Осы кеме билеті ___________
типті кемеге ______________
меншік құқығының және осы
кеменің Қазақстан
Республикасының Мемлекеттік
туын көтеріп ішкі су
жолдарында жүзуге құқылы
екендігінің дәлелі болып
табылады.
___________________________
200__ж. "___" ________
____________қ. (обл.)
М.О.   Көліктік бақылау
басқармасының бастығы
______________________
(қолы, тегі, аты,
______________________
әкесінің аты)
9
ЖҮЗУГЕ ЖАРАМДЫЛЫҒЫНА
жыл сайынғы техникалық куәландырудан
өту туралы белгілер
Күні
Куәлан-
дыру
орны
Комитет
басқар-
масы
Келесі
куәландыру
мерзімі
Лауазымы,
Т.А.Ә.,
қолы
10
11
Сыртқы жағы
ЖҮЗУГЕ ЖАРАМДЫЛЫҒЫНА
жыл сайынғы техникалық куәландырудан
өту туралы белгілер
Күні
Куәлан-
дыру
орны
Комитет
басқар-
масы
Келесі
куәландыру
мерзімі
Лауазымы,
Т.А.Ә.,
қолы
12
13
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 30 наурыздағы
N 278 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 17 қаңтардағы
N 49 қаулысымен бекiтiлген
Кемелер мен оларға
құқықтарды мемлекеттiк
тiркеу ережесiне
13-қосымша
Қазақстан Республикасы
Көлік және коммуникация
министрлігі
КӨЛІКТІК БАҚЫЛАУ КОМИТЕТІ
Шағын өлшемді (өзі жүзетін)
кеменің
КЕМЕ БИЛЕТІ
Сыртқы жағы
1. Кеме билеті кемеде
түпнұсқасында немесе
нотариалды тәртіппен
куәландырылған көшірмесінде
болуы тиіс.
2. Кемелерге мынадай
жағдайда жүзуге тыйым
салынады:
Кеменің жүзу жарамдығына
жыл сайынғы техникалық
куәландыру мерзімі
аяқталғанда.
Осы кеме билеті кемеге
меншік құқығының және осы
кеменің Қазақстан
Республикасының Мемлекеттік
туын көтеріп ішкі су
жолдарында жүзуге құқылы
екендігінің дәлелі болып табылады.
000000
КЕМЕ БИЛЕТІ
Осымен нөмірі _____________
Кеменің санаты үлгісі,
атауы _____________________
___________________________
(Т.А.Ә. немесе ұйымның атауы
___________________________
___________________________
иесінің мекен-жайы)
___________________________
___________________________
_________ тиесілі екендігін
куәландырады
1
Жүзуге жарамдылығына жыл
сайынғы өту туралы
__________________________
Күні Куәландыру   Комитет
орны      басқармасы
___________________________
___________________________
___________________________
___________________________
___________________________
2
техникалық куәландырудан
белгілер
___________________________
Келесі           Лауазымы
куәландыру        Т.А.Ә.,
мерзімі            қолы
___________________________
___________________________
___________________________
___________________________
3
Сыртқы жағы
Жүзуге жарамдылығына жыл
сайынғы өту туралы
__________________________
Күні Куәландыру    Комитет
орны      басқармасы
___________________________
___________________________
___________________________
___________________________
___________________________
___________________________
4
техникалық куәландырудан
белгілер
___________________________
Келесі           Лауазымы
куәландыру        Т.А.Ә.,
мерзімі            қолы
___________________________
___________________________
___________________________
___________________________
___________________________
___________________________
5

Брезент 1,5+1,5 м___________
Огнетушитель________________
Ручной водоотливной насос
____________________________
Ремонтные материалы_________
Черпак______________________
Инструмент__________________
Прочие средства_____________
____________________________
7
Оборотная сторона
Навигационное и прочее         снабжение
Магнитный компас___________
Бинокль____________________
Бросательный конец_________
Багор______________________
Весла______________________
Кранцы_____________________
Аптечка первой помощи______
Табличка с указанием
пассажировместимости и
грузоподъемности вывешивается на видном месте______________________
___________________________
8
Настоящий судовой билет служит доказательством права собственности на судно типа________________________
____________________________
и права этого судна на плавание под Государственным флагом Республики Казахстан на внутренних водных путях.
200__г."___"_________
_____________________(обл.)
М.П. Начальник Управления
Транспортного контроля
по___________г. (обл.)
_____________________________
______________________
(подпись, фамилия, имя,
отчество)
9
Отметки о прохождении ежегодного технического
освидетельствования на годность к плаванию
Дата
Место
освиде-
тельст-
вования
Управ-
ление
Комитета
Срок
следующегоосвиде-
тельство-
вания
Должность
Ф.И.О
подпись
10
11
Оборотная сторона
Отметки о прохождении ежегодного технического освидетельствования на годность к плаванию
Дата
Место
освиде-
тельст-
вования
Управ-
ление
Комитета
Срок
следующегоосвидете-
льствова-
ния
Должность
Ф.И.О
подпись
12
13
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 марта 2005 года N№278
Приложение 13
к Правилам государственной
регистрации судов и прав на них,
утвержденным постановлением
Правительства Республики Казахстан
от 17 января 2003 года N 49
Министерство
транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
КОМИТЕТ ТРАНСПОРТНОГО
КОНТРОЛЯ
СУДОВОЙ БИЛЕТ
маломерного судна
(несамоходного)
Оборотная сторона
1. Судовой билет должен
находится на судне в под-
линнике или в засвидетель-
ствованной нотариальным
порядком копии.
2. Судну запрещается
плавание по:
истечению срока
ежегодного технического
освидетельствования судна
на годность к плаванию.
Настоящий судовой билет
служит доказательством права
собственности на судно и
права этого судна на плава-
ние под Государственным
флагом Республики Казахстан
на внутренних водных путях.
000000
СУДОВОЙ БИЛЕТ
номер_______________
категория, тип, название судна______________________
___________________________
настоящим удостоверяется,
что судно принадлежит______
___________________________
(Ф.И.О. или наименование
___________________________
организации)
___________________________
___________________________
адрес владельца)
1
Отметки о прохождении ежегодного технического       освидетельствования на годность к плаванию
Дата   Место   Управление
освиде-   Комитета
тельст-
вования
___________________________
___________________________
___________________________
___________________________
___________________________
___________________________                           2
Срок           Должность
следующего       Ф.И.О.
освидетель-     подпись
ствования
___________  ____________
___________________________
___________________________
___________________________
___________________________
___________________________
3
Оборотная сторона
Отметки о прохождении ежегодного технического       освидетельствования на годность к плаванию
Дата  Место     Управление
освиде-   Комитета
тельст-
вования
___________________________
___________________________
___________________________
___________________________
___________________________
___________________________
4
Срок           Должность
следующего       Ф.И.О.
освидетель-     подпись
ствования
___________  ____________
___________________________
___________________________
___________________________
___________________________
___________________________
5