Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 4 сәуірдегі N 297 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2005 жылғы 4 сәуірдегі
N 297 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң күшi жойылған
кейбiр шешiмдерiнiң тiзбесi
1. "Астық сатып алу шаруашылығы тауар өндiрушiлерiн қолдау жөнiндегi кейбір шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 5 қазандағы N 998  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 35, 319-құжат).
2. "Ауыл шаруашылығы тауар өндiрушiлерiн қолдаудың кейбір мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 23 қазандағы N 1077  қаулысының  2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 38, 342-құжат).
3. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 5 қазандағы N 998 қаулысына толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 1998 жылғы 4 қарашадағы N 1127  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 39, 358-құжат).
4. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 5 қазандағы N 998 қаулысына толықтыру мен өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 20 қарашадағы N 1184  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 44, 388-құжат).
5. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 5 қазандағы N 998 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 25 желтоқсандағы N 1337  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 49, 451-құжат).
6. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 5 қазандағы N 998 қаулысына өзгерiс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 10 ақпандағы N 106  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 3, 27-құжат).
7. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 5 қазандағы N 998 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 6 мамырдағы N 430  қаулысы .

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 апреля 2005 года N 297
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 4 апреля 2005 года N 297
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 5 октября 1998 года N 998 "О некоторых мерах по закупке зерна и поддержке сельскохозяйственных товаропроизводителей" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 35, ст. 319).
2. Пункт 2  постановления  Правительства Республики Казахстан от 23 октября 1998 года N 1077 "Некоторые вопросы поддержки сельскохозяйственных товаропроизводителей" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 38, ст. 342).
3.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 4 ноября 1998 года N 1127 "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 октября 1998 года N 998" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 39, ст. 358).
4.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 20 ноября 1998 года N 1184 "О внесении дополнения и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 октября 1998 года N 998" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 44, ст. 388).
5.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 1998 года N 1337 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 октября 1998 года N 998" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 49, ст. 451).
6.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 1999 года N 106 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 октября 1998 года N 998" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 3, ст. 27).
7.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 6 мая 2003 года N 430 "О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 октября 1998 года N 998".