Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 1 наурыздағы N 248 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 4 сәуірдегі N 298 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "KEGOC" ашық акционерлiк қоғамының электрмен жабдықтау объектiлерiн мемлекеттік меншiкке өтеусiз беру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 1 наурыздағы N 248  қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
"Құны" (теңге) деген бағанда:
реттік нөмiрi 1-жолдағы "6041271" деген сандар "5207993" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 2-жолдағы "2219687" деген сандар "1913523" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 3-жолдағы "1218312" деген сандар "1067510" деген сандармен ауыстырылсын;
"Жиыны" деген жолдағы "9479270" деген сандар "8189026" деген сандармен ауыстырылсын;
2) көрсетiлген қаулыға 2-қосымшада:
"Құны (теңге)" деген бағанда:
реттiк нөмiрi 1-жолдағы "28798857" деген сандар "24826602" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 2-жолдағы "2480229" деген сандар "2138128" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 3-жолдағы "3910947" деген сандар "3371506" деген сандармен ауыстырылсын;
"Жиыны" деген жолдағы "35190033" деген сандар "30336236" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2004 года N 248
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 апреля 2005 года N 298
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2004 года N 248 "О безвозмездной передаче объектов электроснабжения открытого акционерного общества "KEGOC" в государственную собственность" следующие изменения:
1) в приложении 1 к указанному постановлению:
в графе "Стоимость (тенге)":
в строке, порядковый номер 1, цифры "6041271" заменить цифрами "5207993";
в строке, порядковый номер 2, цифры "2219687" заменить цифрами "1913523";
в строке, порядковый номер 3, цифры "1218312" заменить цифрами "1067510";
в строке "Итого", цифры "9479270" заменить цифрами "8189026";
2) в приложении 2 к указанному постановлению:
в графе "Стоимость (тенге)":
в строке, порядковый номер 1, цифры "28798857" заменить цифрами "24826602";
в строке, порядковый номер 2, цифры "2480229" заменить цифрами "2138128";
в строке, порядковый номер 3, цифры "3910947" заменить цифрами "3371506";
в строке "Итого" цифры "35190033" заменить цифрами "30336236".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан