Тау-кен саласының кейбiр ұйымдары акцияларының мемлекеттiк пакеттерiн жекешелендiру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 7 сәуірдегі N 312 Қаулысы
Тау-кен саласына инвестицияларды тарту мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетi заңнамада белгiленген тәртiппен:
1) коммерциялық тендерде, қор биржасында жарғылық капиталдың 40 (қырық) пайызы мөлшерiнде "Васильков алтыны" бiрлескен кәсiпорны" және жарғылық капиталдың 33,3 (отыз үш бүтiн оннан үш) пайызы мөлшерiнде "Ақбақай тау-кен металлургия комбинаты" акционерлiк қоғамдары акцияларының мемлекеттiк пакеттерiн сатуды жүзеге асырсын;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылауды өзiме қалдырамын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О приватизации государственных пакетов акций некоторых организаций горнодобывающей отрасли
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2005 года N 312
В целях привлечения инвестиций в горнодобывающую отрасль Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) осуществить продажу государственных пакетов акций акционерных обществ "Совместное предприятие "Васильковское золото" в размере 40 (сорок) процентов от уставного капитала и "Акбакайский горно-металлургический комбинат" в размере 33,3 (тридцать три целых три десятых) процента от уставного капитала на коммерческом тендере, фондовой бирже;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан