"Мелиоратор" республикалық мемлекеттiк кәсіпорнын жекешелендiру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 8 сәуірдегі N 314 Қаулысы
"Жекешелендiру туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 23 желтоқсандағы  Заңына және "Мемлекеттік мүлiктi басқарудың және жекешелендiрудiң тиiмділiгiн арттырудың 2003 - 2005 жылдарға арналған салалық бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 3 ақпандағы N 118  қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң "Мелиоратор" республикалық мемлекеттік кәсiпорнын (бұдан әрi - Кәсiпорын) мүлiктiк кешен ретiнде жекешелендiру туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік мүлiк және жекешелендiру комитетi қызмет бейiнiнiң сақталуын негiзгi шарт етiп анықтай отырып, Кәсiпорынды тендерде мүлiктік кешен ретiнде сатуды жүзеге асырсын.
3. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзілсiн:
1) "Акциялардың мемлекеттiк пакеттерiне мемлекеттiк меншiктің түрлерi және ұйымдарға қатысудың мемлекеттік үлестерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 12 сәуiрдегi N 405  қаулысында Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 13, 124-құжат):
көрсетілген қаулымен бекiтiлген Акцияларының мемлекеттiк пакеттерi мен үлестерi республикалық меншiкке жатқызылған акционерлiк қоғамдар мен шаруашылық серiктестiктердiң тiзбесiнде:
"Павлодар облысы" деген бөлiмдегi реттік нөмiрi 265-9-жол алынып тасталсын;
2) "Республикалық меншiктегi ұйымдар акцияларының мемлекеттiк пакеттерi мен мемлекеттiк үлестерiне иелiк ету және пайдалану жөнiндегi құқықтарды беру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 27 мамырдағы N 659  қаулысында :
көрсетілген қаулыға қосымшада:
"Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiне" деген бөлiмде реттік нөмiрi 205-5-жол алынып тасталсын.
4. "Мелиоратор" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын қайта ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 28 желтоқсандағы N 1395  қаулысының күшi жойылды деп танылсын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О приватизации Республиканского государственного предприятия "Мелиоратор"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 2005 года N 314
В соответствии с  Законом Республики Казахстан от 23 декабря 1995 года "О приватизации" и  постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2003 года N 118 "Об утверждении Отраслевой программы повышения эффективности управления государственным имуществом и приватизации на 2003-2005 годы" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Принять предложение Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан о приватизации Республиканского государственного предприятия "Мелиоратор" как имущественного комплекса (далее - Предприятие).
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан осуществить продажу Предприятия как имущественного комплекса на тендере, определив основным условием сохранение профиля деятельности.
3. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в  постановлении Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 1999 года N 405 "О видах государственной собственности на государственные пакеты акций и государственные доли участия в организациях" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 13, ст. 124):
в Перечне акционерных обществ и хозяйственных товариществ, государственные пакеты акций и доли которых отнесены к республиканской собственности, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "Павлодарская область" строку, порядковый номер 265-9, исключить;
2) в  постановлении Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года N 659 "О передаче прав по владению и пользованию государственными пакетами акций и государственными долями в организациях, находящихся в республиканской собственности":
в приложении к указанному постановлению:
в разделе "Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан" строку, порядковый номер 205-5, исключить.
4. Признать утратившим силу  постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2002 года N 1395 "О реорганизации Республиканского государственного предприятия "Мелиоратор".
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан