Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң төтенше резервiнен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 9 сәуірдегі N 323 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Оңтүстiк Қазақстан облысының әкiмiне Оңтүстiк Қазақстан облысының аумағында Сырдария өзенiндегi су тасқынының салдарынан қираған тұрғын үйлердi, инженерлiк коммуникацияларды салу және автожолдарды жөндеу жөнiндегi iс-шараларды жүзеге асыру үшiн 2005 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға көзделген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң төтенше резервiнен 400000000 (төрт жүз миллион) теңге бөлiнсiн.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi бөлiнген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.
3. Оңтүстiк Қазақстан облысының әкiмi Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгiне 2005 жылы орындалған жұмыстардың көлемi мен құны туралы есеп берсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзіледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О выделении средств из чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 2005 года N 323
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить акиму Южно-Казахстанской области из чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, предусмотренного в республиканском бюджете на 2005 год, 400000000 (четыреста миллионов) тенге для осуществления на территории Южно-Казахстанской области мероприятий по строительству жилых домов, инженерных коммуникаций и ремонту автодорог, разрушенных в результате паводка на реке Сырдарье.
2. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Акиму Южно-Казахстанской области представить Министерству по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан отчет об объемах и стоимости выполненных работ за 2005 год.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан