Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 23 қаңтардағы N 74 қаулысына өзгерiс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 29 сәуірдегі N 409 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2017 жылғы 16 қазандағы № 647 қаулысымен (01.07.2017 бастап қолданысқа енгізіледі)
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкiметiнің 16.10.2017 № 647 қаулысымен (01.07.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Базалық лауазымдық жалақы мен түзету коэффициентiнiң мөлшерiн бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 23 қаңтардағы N 74 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 2, 38-құжат) мынадай өзгерiс енгiзілсiн:
1-тармақтың 1) тармақшасындағы "6 600" деген сандар "8 712" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы 2005 жылғы 1 шілдеден бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2004 года N 74
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2005 года N 409. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2017 года № 647
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 16.10.2017 № 647 (вводится в действие с 01.07.2017).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2004 года N 74 "Об утверждении размеров базового должностного оклада и поправочного коэффициента" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 2, ст. 38) следующее изменение:
в подпункте 1) пункта 1 цифры "6 600" заменить цифрами "8 712".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 июля 2005 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан