Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 31 шілдедегi N 1165 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 3 мамырдағы N 420 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 қыркүйектегі № 970 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 04.09.2014 № 970 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Жастар iсi жөнiндегi Кеңестi құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 31 шiлдедегі N 1165  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 31, 396-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң жанындағы Жастар iсi жөнiндегi кеңес құрамына мыналар енгiзілсiн:
Әбдiмомынов            - Қазақстан Республикасының Білiм және ғылым
Азамат Құрманбекұлы      вице-министрі, төрағаның орынбасары
Жоламан                - Қазақстан Республикасының Мәдениет,
Рүстем Қабидоллаұлы      ақпарат және спорт бiрiншi вице-министрi
Исаев                  - Қазақстан Республикасының Экономика және
Батырхан Арысбекұлы      бюджеттiк жоспарлау вице-министрi
Қуанғанов              - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
Фархат Шаймұратұлы       Кеңсесi Әлеуметтiк-мәдени даму бөлiмiнiң
меңгерушiсi
Бердiоңғаров           - Қазақстан Республикасының Парламентi
Тәңiрберген Маратұлы     Мәжiлiсiнiң депутаты (келiсiм бойынша)
Әбдіманапов            - Қазақстан жоғарғы оқу орындары ректорлары
Сәрсенғали Әбдiғалиұлы   кеңесiнiң төрағасы (келiсiм бойынша)
Қожахмет               - "Қазақстан жастары конгресi" қауымдастық
Мадияр Қожахметұлы       нысанындағы заңды тұлғалар бiрлестiгiнiң
атқарушы директоры (келiсiм бойынша)
Бобрышева              - "Шығыс Қазақстан облыстық жастар және
Ольга Александровна      балалар ұйымдарының қауымдастығы" заңды
тұлғалар бiрлестiгiнiң директоры
(келiсiм бойынша)
Палаев                 - "Қазақстан ауыл жастары одағы" қоғамдық
Василий Владимирович     жастар бiрлестiгiнiң төрағасы (келiсiм
бойынша)
Әукенов                - "21 ғасыр көшбасшысы" жастар орталығы"
Ерлан Мұратұлы           республикалық жастар бiрлестiгiнің
төрағасы (келiсiм бойынша)
Дәулетжанов            - Батыс Қазақстан облысы облыстық
Мұхтар Серiкұлы          мәслихатының депутаты,
"Батыс Қазақстан облысы жастар
қауымдастығы" қоғамдық бiрлестiгiнiң
төрағасы /келiсiм бойынша/
Хаматдинова            - "Жастар таңдауы" қоғамдық бiрлестігiнiң
Алина Наильевна          тең төрағасы (келiсiм бойынша)
Сәдуақасов             - халықаралық гроссмейстер, 1998 жылғы
Дәрмен Қанатұлы          20 жасқа дейiнгi бозбалалар арасындағы
әлем чемпионы (келiсiм бойынша);
мына:
"Әйтiмова              - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
Бiрғаным Сарықызы        орынбасары, төрайым
Кәлетаев               - Қазақстан Республикасының Президентi
Дархан Аманұлы           Әкiмшiлiгiнiң Iшкi саясат басқармасы
Әлеуметтiк-саяси бөлiмiнiң меңгерушiсi
(келiсiм бойынша)
Шәуеев                 - Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi
Азат Сәдметұлы           Кеңсесiнiң бас сарапшысы
Тупицын                - Павлодар қалалық маслихатының депутаты,
Сергей Геннадьевич       тұрақты комиссияның төрағасы
(келiсiм бойынша)
Өтешев                 - "Қазақстан жастары конгресi" қауымдастық
Нұрлан Сүлейменұлы       нысанындағы заңды тұлғалар бiрлестiгiнiң
атқарушы директоры (келiсiм бойынша)"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Әйтімова              - Қазақстан Республикасының Білiм және ғылым
Бiрғаным Сарықызы        министрi, төрайым
Кәлетаев               - Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Дархан Аманұлы           Әкiмшiлiгi Әлеуметтiк-саяси бөлiмiнiң
меңгерушiсi (келiсiм бойынша)
Шәуеев                 - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Азат Сәдметұлы           Кеңсесi Әлеуметтiк-мәдени даму бөлiмiнiң
бас сарапшысы
Тупицын                - Павлодар қалалық мәслихатының депутаты,
Сергей Геннадьевич       әлеуметтiк саясат жөнiндегi тұрақты
комиссияның төрағасы (келiсiм бойынша)
Өтешев                 - Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым
Нұрлан Сүлейменұлы       министрлiгi Жастар саясаты департаментiнiң
директоры, хатшы";
көрсетілген құрамнан мыналар шығарылсын:
Қасейінов Дүйсен Қорабайұлы, Дияров Дәурен Кеңесұлы, Құлекеев Жақсыбек Әбдiрахметұлы, Аманшаев Ермек Әмiрханұлы, Коржова Наталья Артемовна, Рябченко Олег Григорьевич, Тұрлыханов Дәулет Болатұлы, Гусак Дмитрий Георгиевич, Деймунд Виктор Георгиевич, Дьяченко Сергей Александрович, Конвисарева Любовь Петровна, Фукс Ирина Владимировна, Құдайбергенов Арман Білімұлы, Иванов Денис Олегович, Орсариев Арын Амангелдiұлы.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2000 года N 1165
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 мая 2005 года № 420. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2014 года № 970
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 04.09.2014 № 970.
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2000 года N 1165 "О создании Совета по делам молодежи" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 31, ст. 396) следующие изменения:
ввести в состав Совета по делам молодежи при Правительстве Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением:
Абдымомунова                 - вице-министра образования и науки
Азамата Курманбековича         Республики Казахстан,
заместителем председателя
Жоламана                     - первого вице-министра культуры,
Рустема Кабидоллаулы           информации и спорта
Республики Казахстан
Исаева                       - вице-министра экономики и бюджетного
Батырхана Арысбековича         планирования Республики Казахстан
Куанганова                   - заведующего Отделом социально-культурного
Фархата Шаймуратовича          развития Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Бердонгарова                 - депутата Мажилиса Парламента
Танирбергена Маратовича        Республики Казахстан (по согласованию)
Абдыманапова                 - председателя Совета ректоров
Сарсенгали Абдыгалиевича       вузов Казахстана (по согласованию)
Кожахмета                    - исполнительного директора объединения
Мадияра Кожахметулы            юридических лиц в форме ассоциации
"Конгресс молодежи Казахстана"
(по согласованию)
Бобрышеву                    - директора объединения юридических лиц
Ольгу Александровну            "Восточно-Казахстанская областная
ассоциация молодежных и детских
организаций" (по согласованию)
Палаева                      - председателя общественного молодежного
Василия Владимировича          объединения "Союз сельской молодежи
Казахстана" (по согласованию)
Аукенова Ерлана Муратовича   - председателя Республиканского молодежного
объединения "Молодежный центр
"Лидер 21 века" (по согласованию)
Давлетжанова                 - депутата областного маслихата Западно-
Мухтара Сериковича             Казахстанской области, председателя
общественного объединения "Ассоциация
молодежи Западно-Казахстанской области"
(по согласованию)
Хаматдинову Алину Наильевну  - Сопредседателя общественного объединения
"Выбор молодых" (по согласованию)
Садвакасова                  - международного гроссмейстера,
Дармена Канатовича             чемпиона мира среди юношей до 20 лет
1998 года (по согласованию);
строки:
"Айтимова Бырганым Сариевна  - Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан, председатель
Калетаев Дархан Аманович     - Заведующий Социально-политическим отделом
Управления внутренней политики
Администрации Президента Республики
Казахстан (по согласованию)
Шауеев Азат Садметович       - главный эксперт Канцелярии
Премьер-Министра Республики Казахстан
Тупицын Сергей Геннадьевич   - депутат Павлодарского городского
маслихата, председатель постоянной
комиссии (по согласованию)
Утешев                       - исполнительный директор объединения
Нурлан Сулейменович            юридических лиц в форме ассоциации
"Конгресс молодежи Казахстана"
(по согласованию)";
изложить в следующей редакции:
"Айтимова                    - Министр образования и науки
Бырганым Сариевна              Республики Казахстан, председатель
Калетаев Дархан Аманович     - заведующий Социально-политическим
отделом Администрации Президента
Республики Казахстан (по согласованию)
Шауеев Азат Садметович       - главный эксперт Отдела социально-
культурного развития Канцелярии
Премьер-Министра Республики Казахстан
Тупицын Сергей Геннадьевич   - депутат Павлодарского городского
маслихата, председатель постоянной
комиссии по социальной политике
(по согласованию)
Утешев Нурлан Сулейменович   - директор Департамента молодежной
политики Министерства образования
и науки Республики Казахстан, секретарь";
вывести из указанного состава:
Касеинова Дюсена Курабаевича, Диярова Даурена Кенесовича, Кулекеева Жаксыбека Абдрахметовича, Аманшаева Ермека Амирхановича, Коржову Наталью Артемовну, Рябченко Олега Григорьевича, Турлыханова Даулета Болатовича, Гусака Дмитрия Георгиевича, Деймунда Виктора Георгиевича, Дьяченко Сергея Александровича, Конвисареву Любовь Петровну, Фукс Ирину Владимировну, Кудайбергенова Армана Билимовича, Иванова Дениса Олеговича, Орсариева Арына Амангельдиевича.

2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзіледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан