1997 жылғы 18 қарашадағы Солтүстiк Каспий бойынша өнiмдi бөлу туралы келiсiмге өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 4 мамырдағы N 422 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгi, "ҚазМұнайГаз" ұлттық  компаниясы" акционерлiк қоғамы, "Аджип Каспиан Си Б.В.", "ЭксонМобил Қазақстан Инк.", "ИНПЕКС Норт Каспиан Си Лтд.", "Филипс Петролеум Қазақстан Лтд.", "Шелл ҚазақстанДевелопмент Б.В." және "Тоталь ЭиП Қазақстан" компаниялары арасында жасалған "1997 жылғы 18 қарашадағы Солтүстiк Каспий бойынша өнiмдi бөлу туралы келiсiмге өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы"  шарт мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгi осы қаулыдан туындайтын қажеттi шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
2 НЫСАН
КҮНI 2005_____________
1997 жылғы 18 қарашадағы Солтүстiк Каспий бойынша
Өнiмдi бөлу туралы келiсiмге өзгерiстер
мен толықтырулар енгізу туралы
ШАРТ
Ескерту. Өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы Шарт Заң деректер базасына енгізілуге жатпайды.
(РҚАО-ның ескертуі: "1997 жылғы 18 қарашадағы Солтүстiк Каспий бойынша өнiмдi бөлу туралы" Келiсiм РҚАО-ға келіп түскен жоқ).

О внесении изменений и дополнений в Соглашение о разделе продукции по Северному Каспию от 18 ноября 1997 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2005 года N 422
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Одобрить прилагаемый  Договор  "О внесении изменений и дополнений в Соглашение о разделе продукции по Северному Каспию от 18 ноября 1997 года", заключенный между Министерством энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан, акционерным обществом "Национальная компания "КазМунайГаз", компаниями "Аджип Каспиан Си Б.В.", "ЭксонМобил Казахстан Инк.", "ИНПЕКС Норт Каспиан Си Лтд.", "Филипс Петролеум Казахстан Лтд.", "Шелл Казахстан Девелопмент Б.В." и "Тоталь ЭиП Казахстан".
2. Министерству энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
ДАТА __________ 2005 г.
ДОГОВОР
О внесении изменений и дополнений в Соглашение о разделе
продукции по Северному Каспию от 18 ноября 1997 года
Сноска: Договор не подлежит включению в базу данных "Закон".
(Примечание РЦПИ: Соглашение о разделе продукции по Северному Каспию от 18 ноября 1997 года в РЦПИ не поступало).