Шығыстар бойынша шарттардың орындалу мерзiмiн ұзарту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 4 мамырдағы N 424 Қаулысы
"Республикалық және жергілiктi бюджеттердiң атқарылу ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 5 ақпандағы N 110  қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Республикалық бюджет комиссиясының 2004 жылдың бюджетiнде көзделген бағдарламалар бойынша Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң аумақтық органдарында тiркелген шығыстар бойынша шарттардың орындалу мерзiмiн, оның iшiнде:
шығыстар бойынша орындалу мерзiмi ұзартылатын шарттардың тiзбесi бойынша 2005 жылғы 30 маусымға дейiн (осы қаулыға қосымшаға сәйкес);
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі мен "Дайана-М" жауапкершiлігі шектеулi серiктестігі арасында жасалған 2004 жылғы 30 қыркүйектегi N 46 шарт бойынша Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлiгi бойынша 2005 жылғы 1 маусымға дейiн ұзарту туралы ұсынысына келiсiм берілсiн.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгінiң Қазынашылық комитетi осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы 2005 жылғы 10 наурыздан бастап қолданысқа енгізiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 4 мамырдағы
N 424 қаулысына
қосымша
Шығыстар бойынша орындалу мерзiмi
ұзартылатын шарттардың тiзбесi
1. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі мен "Mabco constructions s.а." фирмасы арасында жасалған 2004 жылғы 19 қарашадағы N 313 шарт.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi мен "GMI & Desing" жауапкершілігі шектеулі серiктестігi арасында жасалған 2004 жылғы 8 қарашадағы N 305 шарт.
3. Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттiгi мен "Интел-Систем ТГ" жауапкершілігі шектеулі серiктестiгi арасында жасалған 2004 жылғы 27 ақпандағы N 13 шарт.
4. Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттiгiнiң Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Кедендiк бақылау департаменті мен "Стройтэк" жауапкершілігі шектеулі серiктестiгі арасында жасалған 2004 жылғы 5 ақпандағы N 20 шарт.
5. Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігінiң Қостанай облысы бойынша Кедендік бақылау департаментi мен "Компания Ерлан" жауапкершілігі шектеулі серiктестігі арасында жасалған 2004 жылғы 5 мамырдағы N 105 шарт.

О продлении сроков исполнения договоров по расходам
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2005 года N 424
В соответствии с  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 2005 года N 110 "Об утверждении Правил исполнения республиканского и местных бюджетов" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласиться с предложением Республиканской бюджетной комиссии о продлении сроков исполнения договоров по расходам, зарегистрированных в территориальных органах Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан по программам, предусмотренным в бюджете 2004 года в том числе:
по перечню договоров, по которым срок исполнения по расходам продлевается до 30 июня 2005 года (согласно приложению к настоящему постановлению);
по Министерству охраны окружающей среды Республики Казахстан по договору N 46 от 30 сентября 2004 года, заключенному между Министерством охраны окружающей среды Республики Казахстан и товариществом с ограниченной ответственностью "Дайана-М", до 1 июня 2005 года.
2. Комитету казначейства Министерства финансов Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 10 марта 2005 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 4 мая 2005 года N 424
Перечень
договоров, по которым продлевается срок
исполнения по расходам <*>
Сноска. В перечень внесены изменения - постановлением Правительства РК от 30 июня 2005 г. N 663 (вводится в действие с 10 марта 2005 г.).
1. Договор N 313 от 19 ноября 2004 года, заключенный между Министерством здравоохранения Республики Казахстан и фирмой "Mabco constructions s.a.".
2. Договор N 305 от 8 ноября 2004 года, заключенный между Министерством здравоохранения Республики Казахстан и товариществом с ограниченной ответственностью "GMI & Desing".
3. Договор N 13 от 27 февраля 2004 года, заключенный между Агентством таможенного контроля Республики Казахстан и товариществом с ограниченной ответственностью "Интел-Систем ТГ".
4. Договор N 20 от 5 февраля 2004 года, заключенный между Департаментом таможенного контроля по Северо-Казахстанской области Агентства таможенного контроля Республики Казахстан и товариществом с ограниченной ответственностью "Стройтэк".
5. Договор N 105 от 5 мая 2004 года, заключенный между Департаментом таможенного контроля по Костанайской области Агентства таможенного контроля Республики Казахстан и товариществом с ограниченной ответственностью "Компания Ерлан".

6. Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлігі мен "Жұқпаға қарсы препараттар ғылыми орталығы" шаруашылық жүргiзу құқығындағы республикалық мемлекеттiк кәсiпорны арасында жасалған 2004 жылғы 20 қарашадағы N 1151 келісім-шарт.
7. Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлігі мен "CУC" жабық акционерлік қоғамы арасында жасалған 2004 жылғы 15 сәуiрдегi N 540 шарт.
8. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi мен "Бонита Инжиниринг" жауапкершілігі шектеулі серiктестігі арасында жасалған 2001 жылғы 2 маусымдағы N 3 шарт.
9. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi мен "Окан Холдинг/Исот" жауапкершілігі шектеулі серiктестігі арасында жасалған 2001 жылғы 10 маусымдағы N 32-05/1-16 шарт.
10. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлігі мен "Бонита Инжиниринг" жауапкершілігі шектеулi серiктестігі арасында жасалған 2000 жылғы 2 қазандағы N 1 шарт.
11. Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi Автомобиль жолдары және инфрақұрылымдық кешен құрылысы комитетiнiң Ақтөбе облыстық автомобиль жолдары және инфрақұрылымдық кешен құрылысы басқармасы мен "Корпорация Прогресс" қауымдастығы арасында жасалған 2004 жылғы 15 қаңтардағы N 6 шарт.
12. Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi Автомобиль жолдары және инфрақұрылымдық кешен құрылысы комитетiнiң Қостанай облыстық автомобиль жолдары және инфрақұрылымдық кешен құрылысы басқармасы мен "Қостанай жолдары" ашық акционерлiк қоғамы арасында жасалған 2004 жылғы 5 сәуiрдегі N 11 шарт.
13. Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң Аэроғарыш комитетi мен Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі Құрылыс iстерi және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық комитетінiң "Жобаларды мемлекеттiк ведомстводан тыс сараптау" республикалық мемлекеттiк кәсiпорны арасында жасалған 2004 жылғы 14 желтоқсандағы N 27/649 шарт.
14. Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгiнiң Аэроғарыш комитетi мен "М.Хруничев атындағы мемлекеттiк ғарыштық ғылыми-өндiрiстiк орталығы" федералдық мемлекеттiк бiртұтас кәсiпорны арасында жасалған 2004 жылғы 23 шiлдедегі N 18 (398/17664075/40320) шарт.
15. Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлігінiң Аэроғарыш комитеті мен "М.Хруничев атындағы мемлекеттiк ғарыштық ғылыми-өндiрiстiк орталығы" федералдық мемлекеттік бiртұтас кәсiпорны арасында жасалған 2004 жылғы 23 шiлдедегі N 19 (398/17664075/40330) шарт.

6. Контракт N 1151 от 20 ноября 2004 года, заключенный между Министерством образования и науки Республики Казахстан и Республиканским государственным предприятием на праве хозяйственного ведения "Научный центр противоинфекционных препаратов".
7. Договор N 540 от 15 апреля 2004 года, заключенный между Министерством образования и науки Республики Казахстан и закрытым акционерным обществом "СУС".
8. Договор N 3 от 2 июня 2001 года, заключенный между Министерством иностранных дел Республики Казахстан и товариществом с ограниченной ответственностью "Бонита Инжиниринг".
9. Договор N 32-05/1-16 от 10 июня 2001 года, заключенный между Министерством иностранных дел Республики Казахстан и товариществом с ограниченной ответственностью "Окан Холдинг/Исот".
10. Договор N 1 от 2 октября 2000 года, заключенный между Министерством иностранных дел Республики Казахстан и товариществом с ограниченной ответственностью "Бонита Инжиниринг".
11. Договор N 6 от 15 января 2004 года, заключенный между Актюбинским областным управлением автомобильных дорог и строительства инфраструктурного комплекса Комитета автомобильных дорог и строительства инфраструктурного комплекса Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан и ассоциацией "Корпорация Прогресс"
12. Договор N 11 от 5 апреля 2004 года, заключенный между Костанайским областным управлением автомобильных дорог и строительства инфраструктурного комплекса Комитета автомобильных дорог и строительства инфраструктурного комплекса Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан и открытым акционерным обществом "Костанай жолдары".
13. Договор N 27/649 от 14 декабря 2004 года, заключенный между Аэрокосмическим комитетом Министерства образования и науки Республики Казахстан и Республиканским государственным предприятием "Государственная вневедомственная экспертиза проектов" Комитета по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан.
14. Договор N 18 (398/17664075/40320) от 23 июля 2004 года, заключенный между Аэрокосмическим комитетом Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан и Федеральным государственным унитарным предприятием "Государственный космический научно-производственный центр имени М. Хруничева".
15. Договор N 19 (398/17664075/40330) от 23 июля 2004 года, заключенный между Аэрокосмическим комитетом Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан и Федеральным государственным унитарным предприятием "Государственный космический научно-производственный центр имени М. Хруничева".

16. Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк қызмет iстерi агенттiгі мен Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Тiркеу қызметi комитетiнiң "Астана қаласы бойынша жылжымайтын мүлiк орталығы" республикалық мемлекеттік кәсiпорны арасында жасалған 2004 жылғы 29 желтоқсандағы N 40 шарт.
17. Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі мен "Бұлақ-Grоuр" жауапкершiлiгі шектеулі серiктестігі арасында жасалған 2004 жылғы 17 қыркүйектегі N 89 шарт.
18. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Су ресурстары комитетi мен "Оралсуқұрылыс" ашық акционерлiк қоғамы арасында жасалған 2004 жылғы 29 маусымдағы N 256 шарт.
19. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінiң Су ресурстары комитетi мен "Темiржолқұрылыс" ашық акционерлік қоғамы арасында жасалған 2004 жылғы 15 наурыздағы N 118 шарт.
20. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Су ресурстары комитетi мен "Темiржолқұрылыс" ашық акционерлiк қоғамы арасында жасалған 2004 жылғы 15 наурыздағы N 119 шарт.
21. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Су ресурстары комитетi мен "АКСН и К" жауапкершілігi шектеулi серiктестiгі арасында жасалған 2004 жылғы 27 сәуiрдегі N 205 шарт.
22. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінiң Су ресурстары комитетi мен "Құрылыстелекомсервис" жауапкершілігі шектеулi серiктестігi арасында жасалған 2004 жылғы 7 шiлдедегі N 270 шарт.
23. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Су ресурстары комитетi мен "АКСН и К" жауапкершілiгi шектеулi серiктестігі арасында жасалған 2004 жылғы 26 сәуiрдегi N 203 шарт.
24. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінiң Су ресурстары комитетi мен "Шығысшахтақұрылыс" ашық акционерлiк қоғамы арасында жасалған 2004 жылғы 27 қаңтардағы N 14 шарт.
25. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгінiң Су ресурстары комитетi мен "ЮГ-AКBO" жауапкершiлігі шектеулi серiктестігі арасында жасалған 2004 жылғы 29 наурыздағы N 152 шарт.
26. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Су ресурстары комитетi мен "ЮГ-АКВО" жауапкершілігі шектеулi серiктестігі арасында жасалған 2004 жылғы 29 наурыздағы N 153 шарт.
27. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi мен "Астанажылжымайтынмүлiк" ашық акционерлiк қоғамы арасында жасалған 2002 жылғы 20 қарашадағы N 94 шарт.
28. Астана қаласы әкiмдігінiң Күрделi құрылыс департаменті мен "Астанабасжоспар" мемлекеттік коммуналдық кәсiпорны арасында жасалған 2004 жылғы 19 шілдедегi N 4/104 шарт.

16. Договор N 40 от 29 декабря 2004 года, заключенный между Агентством Республики Казахстан по делам государственной службы и Республиканским государственным предприятием "Центр по недвижимости Комитета регистрационной службы Министерства юстиции Республики Казахстан по городу Астане".
17. Договор N 89 от 17 сентября 2004 года, заключенный между Министерством экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан и товариществом с ограниченной ответственностью "Булак-Group".
18. Договор N 256 от 29 июня 2004 года, заключенный между Комитетом по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан и открытым акционерным обществом "Уральскводстрой".
19. Договор N 118 от 15 марта 2004 года, заключенный между Комитетом по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан и открытым акционерным обществом "Желдорстрой".
20. Договор N 119 от 15 марта 2004 года, заключенный между Комитетом по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан и открытым акционерным обществом "Желдорстрой".
21. Договор N 205 от 27 апреля 2004 года, заключенный между Комитетом по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан и товариществом с ограниченной ответственностью "АКСН и К".
22. Договор N 270 от 7 июля 2004 года, заключенный между Комитетом по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан и товариществом с ограниченной ответственностью "Стройтелекомсервис".
23. Договор N 203 от 26 апреля 2004 года, заключенный между Комитетом по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан и товариществом с ограниченной ответственностью "АКСН и К".
24. Договор N 14 от 27 января 2004 года, заключенный между Комитетом по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан и открытым акционерным обществом "Востокшахтострой".
25. Договор N 152 от 29 марта 2004 года,заключенный между Комитетом по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан и товариществом с ограниченной ответственностью "ЮГ-АКВО".
26. Договор N 153 от 29 марта 2004 года, заключенный между Комитетом по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан и товариществом с ограниченной ответственностью "ЮГ-АКВО".
27. Договор N 94 от 20 ноября 2002 года, заключенный между Министерством финансов Республики Казахстан и открытым акционерным обществом "Астана-Недвижимость".
28. Договор N 4/104 от 19 июля 2004 года, заключенный между Департаментом капитального строительства акимата города Астаны и коммунальным государственным предприятием "Астанагенплан".

29. Астана қаласы әкiмдігінiң Күрделi құрылыс департаментi мен "Астанақалалықжоба" мемлекеттiк коммуналдық кәсiпорны арасында жасалған 2004 жылғы 17 қыркүйектегi N 4/161 шарт.
30. Астана қаласы әкiмдігінiң Күрделi құрылыс департаменті мен "Астанақалалықжоба" мемлекеттік коммуналдық кәсiпорны арасында жасалған 2004 жылғы 17 қыркүйектегi N 4/162 шарт.
31. Астана қаласы әкiмдiгiнiң Күрделi құрылыс департаментi мен "Астанақалалықжоба" мемлекеттік коммуналдық кәсiпорны арасында жасалған 2004 жылғы 20 қыркүйектегi N 4/167 шарт.
32. Астана қаласы әкiмдігінiң Күрделi құрылыс департаментi мен "Мост-СП" жауапкершiлігі шектеулi серiктестiгі арасында жасалған 2004 жылғы 28 шілдедегі N 4/127 шарт.
33. Астана қаласы әкiмдiгiнiң Күрделi құрылыс департаментi мен "Мост-СП" жауапкершілігі шектеулі серiктестігi арасында жасалған 2004 жылғы 21 қазандағы N 4/200 шарт.
34. Астана қаласы әкiмдігінiң Күрделi құрылыс департаментi мен "Ақмолакөлiктехмонтаж" жауапкершілігі шектеулі серiктестігі арасында жасалған 2003 жылғы 5 маусымдағы N 3/88 шарт.
35. Астана қаласы әкiмдігінiң Күрделi құрылыс департаменті мен "Қазинтер құрылыс" жауапкершілігі шектеулi серiктестігі арасында жасалған 2003 жылғы 29 желтоқсандағы N 3/278 шарт.
36. Астана қаласы әкiмдігінiң Күрделi құрылыс департаментi мен "Қазинтерқұрылыс" жауапкершілiгі шектеулі серiктестігі арасында жасалған 2004 жылғы 10 наурыздағы N 4/22 шарт.
37. Астана қаласы әкiмдігінiң Күрделi құрылыс департаменті мен "Қарасай ЛТД" жауапкершілігі шектеулі серiктестігі арасында жасалған 2002 жылғы 29 шiлдедегi N 2/94 шарт.
38. Астана қаласы әкiмдігінiң Күрделi құрылыс департаментi мен "К-Жолқұрылыс" акционерлiк қоғамы арасында жасалған 2004 жылғы 13 қазандағы N 4/188 шарт.
39. Астана қаласы әкiмдiгiнiң Күрделi құрылыс департаменті мен "Негiз-Ақмола" құрылыс компаниясы" жауапкершілігі шектеулі серiктестігі арасында жасалған 2004 жылғы 13 қыркүйектегi N 4/151 шарт.
40. Астана қаласы әкiмдігінiң Күрделi құрылыс департаментi мен "Тамыр" жауапкершілiгі шектеулі серiктестігі арасында жасалған 2004 жылғы 22 маусымдағы N 4/95 шарт.
41. Астана қаласы әкiмдігінiң Күрделi құрылыс департаментi мен "Мәди" компаниясы" жауапкершiлігі шектеулі серiктестiгi арасында жасалған 2004 жылғы 24 қыркүйектегі N 4/171 шарт.
42. Астана қаласы Энергетика және су шаруашылығы департаменті мен "Қазақкөліксантехмонтаж" жауапкершілігі шектеулi серiктестігі арасында жасалған 2003 жылғы 6 маусымдағы N 3/90 шарт.

29. Договор N 4/161 от 17 сентября 2004 года, заключенный между Департаментом капитального строительства акимата города Астаны и государственным коммунальным предприятием "Астанагорпроект".
30. Договор N 4/162 от 17 сентября 2004 года, заключенный между Департаментом капитального строительства акимата города Астаны и государственным коммунальным предприятием "Астанагорпроект".
31. Договор N 4/167 от 20 сентября 2004 года, заключенный между Департаментом капитального строительства акимата города Астаны и государственным коммунальным предприятием "Астанагорпроект".
32. Договор N 4/127 от 28 июля 2004 года, заключенный между Департаментом капитального строительства акимата города Астаны и товариществом с ограниченной ответственностью "Мост-СП".
33. Договор N 4/200 от 21 октября 2004 года, заключенный между Департаментом капитального строительства акимата города Астаны и товариществом с ограниченной ответственностью "Мост-СП".
34. Договор N 3/88 от 5 июня 2003 года, заключенный между Департаментом капитального строительства акимата города Астаны и товариществом с ограниченной ответственностью "Акмолатранстехмонтаж".
35. Договор N 3/278 от 29 декабря 2003 года, заключенный между Департаментом капитального строительства акимата города Астаны и товариществом с ограниченной ответственностью "Казинтерстрой".
36. Договор N 4/22 от 10 марта 2004 года, заключенный между Департаментом капитального строительства акимата города Астаны и товариществом с ограниченной ответственностью "Казинтерстрой".
37. Договор N 2/94 от 29 июля 2002 года, заключенный между Департаментом капитального строительства акимата города Астаны и товариществом с ограниченной ответственностью "Карасай ЛТД".
38. Договор N 4/188 от 13 октября 2004 года, заключенный между Департаментом капитального строительства акимата города Астаны и акционерным обществом "К-Дорстрой".
39. Договор N 4/151 от 13 сентября 2004 года, заключенный между Департаментом капитального строительства акимата города Астаны и товариществом с ограниченной ответственностью "Строительная компания "Негиз-Акмола";
40. Договор N 4/95 от 22 июня 2004 года, заключенный между Департаментом капитального строительства акимата города Астаны и товариществом с ограниченной ответственностью "Тамыр".
41. Договор N 4/171 от 24 сентября 2004 года, заключенный между Департаментом капитального строительства акимата города Астаны и товариществом с ограниченной ответственностью "Компания "Мади".
42. Договор N 3/90 от 6 июня 2003 года, заключенный между Департаментом энергетики и водного хозяйства города Астаны и товариществом с ограниченной ответственностью "Казахтранссантехмонтаж".

43. Астана қаласы Энергетика және су шаруашылығы департаменті мен "Қазэнергомонтажорталығы" акционерлiк қоғамы арасында жасалған 2004 жылғы 3 ақпандағы N 4/10 шарт.
44. Батыс Қазақстан облыстық сәулет және құрылыс басқармасы мен "Металлқұрылыссервис" жауапкершілiгi шектеулi серiктестігі арасында жасалған 2004 жылғы 3 қыркүйектегі N 32 шарт.
45. Батыс Қазақстан облыстық сәулет және құрылыс басқармасы мен "Ақжайық-құрылыс" жауапкершілігі шектеулi серiктестігі арасында жасалған 2004 жылғы 13 тамыздағы N 26 шарт.
46. Батыс Қазақстан облыстық сәулет және құрылыс басқармасы мен "Ақжайық-құрылыс" жауапкершілігі шектеулi серiктестігі арасында жасалған 2004 жылғы 13 тамыздағы N 27 шарт.
47. Батыс Қазақстан облыстық сәулет және құрылыс басқармасы мен "Мариал" өндiрiстiк кооперативi арасында жасалған 2004 жылғы 3 қыркүйектегi N 35 шарт.
48. Батыс Қазақстан облыстық сәулет және құрылыс басқармасы мен "Мариал" өндiрiстiк кооперативі арасында жасалған 2004 жылғы 3 қыркүйектегi N 36 шарт.
49. Батыс Қазақстан облыстық сәулет және құрылыс басқармасы мен "Алтим" ҚФ жауапкершілiгi шектеулі серiктестігі арасында жасалған 2004 жылғы 3 қыркүйектегі N 28 шарт.
50. Батыс Қазақстан облыстық сәулет және құрылыс басқармасы мен "Алтим" ҚФ жауапкершілігі шектеулі серiктестігі арасында жасалған 2004 жылғы 3 қыркүйектегi N 29 шарт.
51. Батыс Қазақстан облыстық сәулет және құрылыс басқармасы мен "Арнайыгазжөндеуқұрылыс" жауапкершілігі шектеулi серiктестігі арасында жасалған 2004 жылғы 3 қыркүйектегі N 30 шарт.
52. Батыс Қазақстан облыстық сәулет және құрылыс басқармасы мен "Ареал" жабық акционерлiк қоғамы арасында жасалған 2004 жылғы 3 қыркүйектегi N 37 шарт.
53. Батыс Қазақстан облыстық сәулет және құрылыс басқармасы мен "Металлқұрылыссервис" жауапкершілiгi шектеулi серiктестігi арасында жасалған 2004 жылғы 3 қыркүйектегі N 31 шарт.
54. Батыс Қазақстан облыстық сәулет және құрылыс басқармасы мен "Әмбебапқұрылыс" жауапкершілігі шектеулi серiктестігi арасында жасалған 2004 жылғы 22 қазандағы N 64 шарт.
55. Батыс Қазақстан облыстық сәулет және құрылыс басқармасы мен "Әмбебап құрылыс" жауапкершiлігі шектеулі серiктестігi арасында жасалған 2004 жылғы 22 қазандағы N 65 шарт.
56. Батыс Қазақстан облыстық сәулет және құрылыс басқармасы мен "Жайықауылқұрылыс" КҚФ" жауапкершілігі шектеулi серiктестігі арасында жасалған 2004 жылғы 3 қыркүйектегі N 33 шарт.

43. Договор N 4/10 от 3 февраля 2004 года, заключенный между Департаментом энергетики и водного хозяйства города Астаны и акционерным обществом "Центрказэнергомонтаж".
44. Договор N 32 от 3 сентября 2004 года, заключенный между Западно-Казахстанским областным управлением архитектуры и строительства и товариществом с ограниченной ответственностью "Металлкурылыссервис".
45. Договор N 26 от 13 августа 2004 года, заключенный между Западно-Казахстанским областным управлением архитектуры и строительства и товариществом с ограниченной ответственностью "Акжайык-строй".
46. Договор N 27 от 13 августа 2004 года, заключенный между Западно-Казахстанским областным управлением архитектуры и строительства и товариществом с ограниченной ответственностью "Акжайык-строй".
47. Договор N 35 от 3 сентября 2004 года, заключенный между Западно-Казахстанским областным управлением архитектуры и строительства и производственным кооперативом "Мариал".
48. Договор N 36 от 3 сентября 2004 года, заключенный между Западно-Казахстанским областным управлением архитектуры и строительства и производственным кооперативом "Мариал".
49. Договор N 28 от 3 сентября 2004 года, заключенный между Западно-Казахстанским областным управлением архитектуры и строительства и товариществом с ограниченной ответственностью "СФ "Алтим".
50. Договор N 29 от 3 сентября 2004 года, заключенный между Западно-Казахстанским областным управлением архитектуры и строительства и товариществом с ограниченной ответственностью "СФ "Алтим".
51. Договор N 30 от 3 сентября 2004 года, заключенный между Западно-Казахстанским областным управлением архитектуры и строительства и товариществом с ограниченной ответственностью "Спецгазремстрой".
52. Договор N 37 от 3 сентября 2004 года, заключенный между Западно-Казахстанским областным управлением архитектуры и строительства и закрытым акционерным обществом "Ареал".
53. Договор N 31 от 3 сентября 2004 года, заключенный между Западно-Казахстанским областным управлением архитектуры и строительства и товариществом с ограниченной ответственностью "Металлкурылыссервис".
54. Договор N 64 от 22 октября 2004 года, заключенный между Западно-Казахстанским областным управлением архитектуры и строительства и товариществом с ограниченной ответственностью "Унистрой".
55. Договор N 65 от 22 октября 2004 года, заключенный между Западно-Казахстанским областным управлением архитектуры и строительства и товариществом с ограниченной ответственностью "Унистрой".
56. Договор N 33 от 3 сентября 2004 года, заключенный между Западно-Казахстанским областным управлением архитектуры и строительства и товариществом с ограниченной ответственностью "СКФ "Жайыксельстрой".

57. Батыс Қазақстан облыстық сәулет және құрылыс басқармасы мен "Жайықауылқұрылыс" КҚФ" жауапкершілiгi шектеулi серiктестігi арасында жасалған 2004 жылғы 3 қыркүйектегi N 34 шарт.
58. Солтүстiк Қазақстан облысы әкiмiнiң сәулет, құрылыс және әлеуметтiк инфрақұрылым департаментi мен "Солтүстiк Қазақстан облысы әкiмiнiң Сәулет, құрылыс және әлеуметтiк инфрақұрылым департаментi жанындағы Солтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң Күрделi құрылыс басқармасы" коммуналдық мемлекеттiк кәсiпорнының арасында жасалған 2004 жылғы 13 шiлдедегі N 194 шарт.
59. Солтүстiк Қазақстан облысы әкiмiнiң Сәулет, құрылыс және әлеуметтiк инфрақұрылым департаменті мен "Севимсталькон" жабық акционерлік қоғамы арасында жасалған 2004 жылғы 13 шiлдедегі N 170 шарт.
60. Солтүстiк Қазақстан облысы әкiмiнiң Сәулет, құрылыс және әлеуметтiк инфрақұрылым департаментi мен "Солтазаматжоба" жауапкершілігі шектеулi серiктестігі арасында жасалған 2004 жылғы 13 шiлдедегі N 195 шарт.
61. Атырау облысының Құрылыс кешенi басқармасы мен "Copec ЛТД" жауапкершiлігі шектеулi серiктестігі арасында жасалған 2004 жылғы 12 шiлдедегi N 53/2004/PБ шарт.
62. Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданының коммуналдық меншiк бөлiмi мен "Бокес" жауапкершілігі шектеулi серiктестігi арасында жасалған 2004 жылғы 26 тамыздағы N 1 шарт.
63. Ақтөбе облысы Алға ауданының коммуналдық меншiк бөлiмi мен "Бокес" жауапкершiлігі шектеулi серiктестігi арасында жасалған 2004 жылғы 26 тамыздағы N 1 шарт.
64. Ақтөбе облысы Байғанин ауданының коммуналдық меншiк бөлiмi мен "Бокес" жауапкершiлiгi шектеулі серiктестігi арасында жасалған 2004 жылғы 8 қыркүйектегі N 8 шарт.
65. Ақтөбе облысы Ырғыз ауданының коммуналдық меншiк бөлiмi мен "Бокес" жауапкершiлігі шектеулi серiктестігі арасында жасалған 2004 жылғы 3 қыркүйектегі N 9 шарт.
66. Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының коммуналдық меншiк бөлiмi мен "Бокес" жауапкершiлігі шектеулi серiктестігi арасында жасалған 2004 жылғы 31 тамыздағы N 44 шарт.
67. Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданының коммуналдық меншiк бөлiмi мен "Интерстиль" жауапкершiлігі шектеулі серiктестігі арасында жасалған 2004 жылғы 6 қазандағы нөмiрсiз шарт.
68. Ақтөбе облысы Қобда ауданының коммуналдық меншiк бөлiмi мен "Интерстиль" жауапкершiлігі шектеулi серiктестігі арасында жасалған 2004 жылғы 28 қыркүйектегі N 1 шарт.

57. Договор N 34 от 3 сентября 2004 года, заключенный между Западно-Казахстанским областным управлением архитектуры и строительства и товариществом с ограниченной ответственностью "СКФ "Жайыксельстрой".
58. Договор N 194 от 13 июля 2004 года, заключенный между Департаментом архитектуры, строительства и социальной инфраструктуры акима Северо-Казахстанской области и коммунальным государственным предприятием "Управление капитального строительства акимата Северо-Казахстанской области при Департаменте архитектуры, строительства и социальной инфраструктуры акима Северо-Казахстанской области".
59. Договор N 170 от 13 июля 2004 года, заключенный между Департаментом архитектуры, строительства и социальной инфраструктуры акима Северо-Казахстанской области и закрытым акционерным обществом "Севимсталькон".
60. Договор N 195 от 13 июля 2004 года, заключенный между Департаментом архитектуры, строительства и социальной инфраструктуры акима Северо-Казахстанской области и товариществом с ограниченной ответственностью "Севгражданпроект".
61. Договор N 53/2004/РБ от 12 июля 2004 года, заключенный между Управлением строительного комплекса Атырауской области и товариществом с ограниченной ответственностью "Сорес ЛТД".
62. Договор N 1 от 26 августа 2004 года, заключенный между отделом коммунальной собственности Айтекебийского района Актюбинской области и товариществом с ограниченной ответственностью "Бокес".
63. Договор N 1 от 26 августа 2004 года, заключенный между отделом коммунальной собственности Алгинского района Актюбинской области и товариществом с ограниченной ответственностью "Бокес".
64. Договор N 8 от 8 сентября 2004 года, заключенный между отделом коммунальной собственности Байганинского района Актюбинской области и товариществом с ограниченной ответственностью "Бокес".
65. Договор N 9 от 3 сентября 2004 года, заключенный между отделом коммунальной собственности Иргизского района Актюбинской области и товариществом с ограниченной ответственностью "Бокес".
66. Договор N 44 от 31 августа 2004 года, заключенный между отделом коммунальной собственности Каргалинского района Актюбинской области и товариществом с ограниченной ответственностью "Бокес".
67. Договор без номера от 6 октября 2004 года, заключенный между отделом коммунальной собственности Мугалжарского района Актюбинской области и товариществом с ограниченной ответственностью "Интерстиль".
68. Договор N 1 от 28 сентября 2004 года, заключенный между отделом коммунальной собственности Кобдинского района Актюбинской области и товариществом с ограниченной ответственностью "Интерстиль".

69. Ақтөбе облысы Шалқар ауданының коммуналдық меншiк бөлiмi мен "Интерстиль" жауапкершілігі шектеулi серiктестігі арасында жасалған 2004 жылғы 31 тамыздағы N 10 шарт.
70. Ақтөбе қаласының тұрғын үй қорын есепке алу бөлiмi мен "Бокес" жауапкершiлігі шектеулi серiктестігi арасында жасалған 2004 жылғы 23 тамыздағы N 28 шарт.
71. Ақтөбе қаласының тұрғын үй қорын есепке алу бөлiмi мен "Бокес" жауапкершiлігі шектеулi серiктестігі арасында жасалған 2004 жылғы 16 қарашадағы N 41 шарт.
72. Ақтөбе қаласының тұрғын үй қорын есепке алу бөлiмi мен "Бокес" жауапкершілігі шектеулi серiктестігі арасында жасалған 2004 жылғы 16 қарашадағы N 40 шарт.
73. Ақтөбе қаласының тұрғын үй қорын есепке алу бөлiмi мен "Полисервис" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестігі арасында жасалған 2004 жылғы 23 тамыздағы N 29 шарт.
74. Көкшетау қаласының күрделi құрылыс, абаттандыру және жол шаруашылығы бөлiмi мен "Энергияарнайымонтажжоба" жауапкершiлігі шектеулi серiктестігi арасында жасалған 2004 жылғы 26 қазандағы N 6/11 шарт.
75. Тараз қаласы әкiмiнiң Құрылыс және коммуналдық шаруашылық басқармасы мен "ОМКО" жауапкершілігі шектеулi серіктестігі арасында жасалған 2004 жылғы 5 тамыздағы N 53 шарт.
76. Оңтүстiк Қазақстан облысының Бiлiм департаментi мен "Темiрәлi" жауапкершілігі шектеулi серiктестігінiң Шымкент филиалы арасында жасалған 2004 жылғы 23 сәуiрдегi N 6 шарт.
77. Оңтүстiк Қазақстан облысының Денсаулық сақтау департаментi мен "Қожа Ахмет ҚК" жауапкершiлігі шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2004 жылғы 15 наурыздағы N 5/65 шарт.
78. Оңтүстiк Қазақстан облысының Денсаулық сақтау департаментi мен "Темiрәлi" жауапкершiлігі шектеулi серiктестігінiң Шымкент филиалы арасында жасалған 2004 жылғы 15 наурыздағы N 2/67 шарт.
79. Қызылорда облыстық сәулет, құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы мен "Сұлтан Б" жауапкершілігi шектеулi серiктестiгі арасында жасалған 2004 жылғы 29 қыркүйектегi N 04-52 шарт.
80. Қызылорда облыстық сәулет, құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы мен "Альянс" жауапкершiлігі шектеулi серiктестігі арасында жасалған 2004 жылғы 29 қыркүйектегi N 04-54 шарт.
81. Қызылорда облыстық сәулет, құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы мен "Дәнекер ҚК" жауапкершiлігі шектеулi серiктестiгі арасында жасалған 2004 жылғы 29 қыркүйектегi N 04-53 шарт.
82. Қызылорда облыстық сәулет, құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы мен "Өнеркәсiпқұрылыссервис-Е" жауапкершілігі шектеулi серiктестігі арасында жасалған 2004 жылғы 1 желтоқсандағы N 04-64 шарт.

69. Договор N 10 от 31 августа 2004 года, заключенный между отделом коммунальной собственности Шалкарского района Актюбинской области и товариществом с ограниченной ответственностью "Интерстиль".
70. Договор N 28 от 23 августа 2004 года, заключенный между отделом учета жилищного фонда города Актобе и товариществом с ограниченной ответственностью "Бокес".
71. Договор N 41 от 16 ноября 2004 года, заключенный между отделом учета жилищного фонда города Актобе и товариществом с ограниченной ответственностью "Бокес".
72. Договор N 40 от 16 ноября 2004 года, заключенный между отделом учета жилищного фонда города Актобе и товариществом с ограниченной ответственностью "Бокес".
73. Договор N 29 от 23 августа 2004 года, заключенный между отделом учета жилищного фонда города Актобе и товариществом с ограниченной ответственностью "Полисервис".
74. Договор N 6/11 от 26 октября 2004 года, заключенный между отделом капитального строительства, благоустройства и дорожного хозяйства города Кокшетау и товариществом с ограниченной ответственностью "Энергоспецмонтажпроект".
75. Договор N 53 от 5 августа 2004 года, заключенный между Управлением строительства и коммунального хозяйства акима города Тараза и товариществом с ограниченной ответственностью "ОМКО".
76. Договор N 6 от 23 апреля 2004 года, заключенный между Департаментом образования Южно-Казахстанской области и Шымкентским филиалом товарищества с ограниченной ответственностью "Темирали".
77. Договор N 5/65 от 15 марта 2004 года, заключенный между Департаментом здравоохранения Южно-Казахстанской области и товариществом с ограниченной ответственностью "СК Кожа Ахмет".
78. Договор N 2/67 от 15 марта 2004 года, заключенный между Департаментом здравоохранения Южно-Казахстанской области и Шымкентским филиалом товарищества с ограниченной ответственностью "Темирали".
79. Договор N 04-52 от 29 сентября 2004 года, заключенный между Кызылординским областным управлением архитектуры, строительства и жилищно-коммунального хозяйства и товариществом с ограниченной ответственностью "Султан Б".
80. Договор N 04-54 от 29 сентября 2004 года, заключенный между Кызылординским областным управлением архитектуры, строительства и жилищно-коммунального хозяйства и товариществом с ограниченной ответственностью "Альянс".
81. Договор N 04-53 от 29 сентября 2004 года, заключенный между Кызылординским областным управлением архитектуры, строительства и жилищно-коммунального хозяйства и товариществом с ограниченной ответственностью "СК Данекер".
82. Договор N 04-64 от 1 декабря 2004 года, заключенный между Кызылординским областным управлением архитектуры, строительства и жилищно-коммунального хозяйства и товариществом с ограниченной ответственностью "Промстройсервис-Е".

83. Қарағанды облысы Ұлытау ауданының мәдениет бөлiмi мен "ҚұрылысЭкс" жауапкершiлігі шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2004 жылғы 3 желтоқсандағы N 25/31 шарт.
84. Қарағанды облысы Ұлытау ауданының мәдениет бөлiмi мен "К.А.Бекетаев" жеке кәсiпкер арасында жасалған 2004 жылғы 29 қыркүйектегi N 26 шарт.
85. Қызылорда облыстық энергетикалық инфрақұрылым және минералдық ресурстар басқармасы мен "Сыр Қуаты" акционерлік қоғамы арасында жасалған 2004 жылғы 20 ақпандағы N 4/1-04 шарт.
Ескерту: Қосымша 85-тармақпен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 30 маусымдағы N 663  Қаулысымен .

83. Договор N 25/31 от 3 декабря 2004 года, заключенный между отделом культуры Улытауского района Карагандинской области и товариществом ограниченной ответственностью "СтройЭкс".
84. Договор N 26 от 29 сентября 2004 года, заключенный между отделом культуры Улытауского района Карагандинской области и частным предпринимателем "Бекетаев К.А.".
85. Договор N 4/1-04 от 20 февраля 2004 года, заключенный между Кызылординским областным управлением энергетической инфраструктуры и минеральных ресурсов и акционерным обществом "Сыр Куаты".