Павлодар облысы Ақсу қаласының шекарасын өзгерту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 5 мамырдағы N 428 Қаулысы
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңы  10-бабының  5-тармағына және Қазақстан Республикасының Жер кодексі   108-бабының 3-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Павлодар облыстық мәслихаты мен Павлодар облысы әкімдігінің Ақсу қаласының шекарасынан 1490 гектар жерді алып тастау жолымен Павлодар облысы Ақсу қаласының шекарасын өзгерту туралы шешімімен келісілсін.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об изменении границ города Аксу Павлодарской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2005 года N 428
В соответствии с пунктом 5  статьи 10  Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и
пунктом 3  статьи 108  Земельного кодекса Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласиться с решением Павлодарского областного маслихата и акимата Павлодарской области об изменении границ города Аксу Павлодарской области путем исключения из границ города Аксу 1490 гектаров земли.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан