Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 3 қыркүйектегі N 931 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 12 мамырдағы N 447 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 2 наурыздағы N 235 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 2 наурыздағы N 235 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Ішкi бақылау қызметтерiн құру рұқсат етiлетiн мемлекеттiк органдардың тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 3 қыркүйектегi N 931  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2004 ж., N 33, 446-құжат) мынадай толықтыру енгiзілсiн:
көрсетілген қаулымен бекiтілген iшкi бақылау қызметтерiн құру рұқсат етiлетiн мемлекеттiк органдардың тiзбесi:
мынадай мазмұндағы реттiк саны 14-жолмен толықтырылсын:
"14. Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгi".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 2004 года N 931
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 мая 2005 года N 447. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2009 года № 235
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 02.03.2009 N 235 (порядок введения в действие см. п. 3 ).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 2004 года N 931 "Об утверждении перечня государственных органов, которым разрешается создание служб внутреннего контроля" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 33, ст. 446) следующее дополнение:
перечень государственных органов, которым разрешается создание служб внутреннего контроля, утвержденный указанным постановлением:
дополнить строкой, порядковый номер 14, следующего содержания:
"14. Министерство культуры, информации и спорта Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан