2005 жылғы 25-27 мамырда Астана қаласында Бiрiккен Ұлттар Ұйымының Орталық Азияның экономикаларына арналған арнайы бағдарламасы бойынша халықаралық конференцияны дайындаудың және өткiзудiң кейбiр мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 24 мамырдағы N 502 Қаулысы
2005 жылғы 25-27 мамырда Астана қаласында Бiрiккен Ұлттар Ұйымының Орталық Азияның экономикаларына арналған арнайы бағдарламасы бойынша халықаралық конференцияны (бұдан әрi - Халықаралық конференция) дайындауды және өткiзудi тиiмдi ұйымдастыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi Қазақстан Республикасына жiберiлетiн шетелдiк азаматтарға - Халықаралық конференцияға қатысушыларға визалық қолдау көрсетсiн және консулдық алым төлемей виза берудi жүргізсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О некоторых вопросах подготовки и проведения Международной конференции по Специальной программе Организации Объединенных Наций для экономик Центральной Азии 25-27 мая 2005 года в городе Астане
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 мая 2005 года N 502
В целях эффективной организации подготовки и проведения Международной конференции по Специальной программе Организации Объединенных Наций для экономик Центральной Азии (далее - Международная конференция) 25-27 мая 2005 года в городе Астане Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан оказать визовую поддержку и произвести выдачу виз иностранным гражданам - участникам Международной конференции, направляющимся в Республику Казахстан, без взимания консульских сборов.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан