Қ.О.Ноғайбаев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 25 мамырдағы N 505 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазбек Оразбайұлы Ноғайбаев оған арнайы атақ берiле отырып, Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң кадрында есепке алынсын және прокуратура органдарындағы 1974 жылғы 1 тамыздан 1998 жылғы 1 қыркүйек кезеңiндегi жұмыс уақыты еңбек сiңiрген жылдарына есептелiп, қолданыстағы заңнамада көзделген жеңiлдiктерiн сақтай отырып, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесiне iссапарға жiберiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О Ногайбаеве К.О.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 мая 2005 года N 505
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Зачислить Ногайбаева Казбека Оразбаевича в кадры Министерства внутренних дел Республики Казахстан с присвоением специального звания и прикомандировать к Канцелярии
Премьер-Министра Республики Казахстан с сохранением льгот, предусмотренных действующим законодательством, засчитав в выслугу лет время работы в органах прокуратуры с 1 августа 1974 года по 1 сентября 1998 года.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан