"Қазғарыш" ұлттық компаниясы" акционерлiк қоғамының кейбiр мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 25 мамырдағы N 507 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 29 сәуірдегі N 598 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.04.29. N 598 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң Аэроғарыш комитетi Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiмен бiрлесiп, заңнамада белгiленген тәртiппен Серiк Әбдiғалиұлы Тұржановтың "Қазғарыш" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы басқармасының төрағасы болып сайлануын қамтамасыз етсiн.
2. "Кейбiр акционерлiк қоғамдар - ұлттық компаниялардың директорлар кеңестерінің құрамдары туралы және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбір шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 25 қыркүйектегi N 1051  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2002 ж., N 32, 341-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетiлген қаулыға 1-қосымша:
мынадай мазмұндағы 12-тармақпен толықтырылсын:
"12. "Қазғарыш" ұлттық компаниясы" АҚ:
Әбдiмомынов Азамат Құрманбекұлы - Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министрі, төраға;
Қуанғанов Фархад Шаймұратұлы - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi Әлеуметтiк мәдени даму бөлiмiнiң меңгерушiсi;
Қосынов Алмас Олжабайұлы - Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгі Аэроғарыш комитетiнiң төрағасы;
Комаров Геннадий Григорьевич - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетi төрағасының орынбасары;
Ермекова Несiпбала Әбсағитқызы - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi Салалық органдардың шығыстарын жоспарлау департаментiнiң директоры;
Жантаев Жұмабек Шәбденамұлы - Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгi "Астрофизикалық зерттеулер орталығы" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнының бас директоры;
Тұржанов Серiк Әбдiғалиұлы - "Қазғарыш" ұлттық компаниясы" акционерлiк қоғамының басқарма төрағасы;
Оразаева Сәуле Бақтиярқызы - "Қазгеоғарыш" акционерлiк қоғамының президентi.".
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О некоторых вопросах акционерного общества "Национальная компания "Казкосмос"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 мая 2005 года N 507. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2009 года N 598
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.04.2009 N 598.
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Аэрокосмическому комитету Министерства образования и науки Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить избрание Туржанова Серика Абдикалиевича председателем правления акционерного общества "Национальная компания "Казкосмос".
2. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2002 года N 1051 "О составах советов директоров некоторых акционерных обществ - национальных компаний и о внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 32, ст. 341) следующее дополнение:
приложение 1 к указанному постановлению:
дополнить пунктом 12 следующего содержания:
"12. АО "Национальная компания "Казкосмос":
Абдымомунов Азамат Курманбекович - вице-министр образования и науки Республики Казахстан, председатель;
Куанганов Фархад Шаймуратович - заведующий Отделом социально-культурного развития Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан;
Косунов Алмас Олжабаевич - председатель Аэрокосмического комитета Министерства образования и науки Республики Казахстан;
Комаров Геннадий Григорьевич - заместитель председателя Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан;
Ермекова Несипбала Абсагитовна - директор Департамента планирования расходов отраслевых органов Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан;
Жантаев Жумабек Шабденамович - генеральный директор республиканского государственного предприятия "Центр астрофизических исследований" Министерства образования и науки Республики Казахстан;
Туржанов Серик Абдикалиевич - председатель правления акционерного общества "Национальная компания "Казкосмос";
Уразаева Сауле Бахтияровна - президент акционерного общества "Казгеокосмос".".
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан