Кемелермен тасымалдауға арналған қауiптi жүктердiң тiзбесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 27 мамырдағы N 517 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 1063 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 25.12.2015 № 1063 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
ҚР мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің аражігін ажырату мәселелері бойынша 2014 жылғы 29 қыркүйектегі № 239-V ҚРЗ Заңына сәйкес ҚР Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 517 бұйрығын қараңыз.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:

Об утверждении перечня опасных грузов, предназначенных для перевозки судами
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 2005 года N 517. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2015 года № 1063
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 25.12.2015 № 1063 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В соответствии с Законом РК от 29.09.2014 г. № 239-V ЗРК по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления см. приказ Министра по инвестициям и развитию РК от 28.04.2015 г. № 517.
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:

953.
Этил эфирi,  этоксиэтан, диэтил эфирi
954.
Құмырсқа қышқылының этил эфирi,  этилметаноат, этилформиат, құмырсқаэтил эфирi
Ескерту: Кейбiр жүктердiң тiзбеде бiрнеше атауы бар.
Олардың бiрi негізгi ретінде алынды, ал қалғаны синонимдер
болып табылады (курсивпен айқындалған).

953.
Эфир этиловый,  этоксиэтан, эфир диэтиловый
954.
Эфир этиловый муравьиной кислоты,  этилметаноат,
этилформиат, эфир муравьиноэтиловый
Примечание: Некоторые грузы имеют в перечне несколько наименований. Одно из них принято в качестве основного, а остальные являются синонимами (выделены курсивом).