Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 20 мамырдағы N 481 қаулысына өзгерiс пен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 27 мамырдағы N 519 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 9 қарашадағы № 1177 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.11.09 № 1177 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Конкурстық өтiнiмнің демпингтiк бағасын айқындау ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 20 мамырдағы N 481  қаулысына  (2005 жылғы 24 мамырдағы "Казахстанская правда" N 132-133 (24742-24743)) мынадай өзгерiс пен толықтыру енгiзiлсiн:
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекiтiлген Конкурстық өтiнiмнiң демпингтiк бағасын айқындау ережесiнде:
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Ықтимал жеткiзушiнiң тауарларға, жұмыстар мен қызметтерге (консультациялық қызметтердi; өндiрiстiк және тұрғын үй-азаматтық мақсаттағы ғимараттар мен құрылыстарды, сондай-ақ өзге де көлемдi, жазықтағы немесе желілiк объектiлердi салуға, қайта жаңартуға, техникалық қайта жарақтандыруға және күрделi жөндеуге арналған мердiгерлiк жұмыстарды қоспағанда) арналған конкурстық өтiнiмнiң бағасы, егер ол конкурсқа қатысу үшiн ұсынылған барлық конкурстық өтінiмдердiң орташа арифметикалық бағасынан, сондай-ақ конкурсқа қатыспайтын және осы Ереженiң 3-тармағына сәйкес конкурс мәнiне ұқсас бiркелкi тауарлар, жұмыстар мен қызметтер (консультациялық қызметтердi; өндiрiстiк және тұрғын үй-азаматтық мақсаттағы ғимараттар мен құрылыстарды, сондай-ақ өзге де көлемдi, жазықтағы немесе желiлiк объектiлердi салуға, қайта жаңартуға, техникалық қайта жарақтандыруға және күрделi жөндеуге арналған мердiгерлiк жұмыстарды қоспағанда) бойынша баға туралы өз ақпаратын берген өзара аффилиирленбеген кемiнде үш жеке және/немесе заңды тұлғалардың бағасынан отыздан астам пайызға төмен болған жағдайда демпингтік болып танылады.";
мынадай редакциядағы 5-1-тармақпен толықтырылсын:
"5-1. Ықтимал жеткізушінің өндiрiстiк және тұрғын үй-азаматтық мақсаттағы ғимараттар мен құрылыстарды, сондай-ақ өзге де көлемдi, жазықтағы немесе желiлiк объектілердi салуға, қайта жаңартуға, техникалық қайта жарақтандыруға және күрделi жөндеуге арналған мердiгерлiк жұмыстарға берiлген конкурстық өтiнiмiнiң бағасы жобалау-сметалық құжаттамада көзделген, мемлекеттік сараптамадан өткен және белгіленген тәртіппен бекітілген бағадан отыз және одан көп пайызға артық болған жағдайда демпингтік болып танылады.".
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 мая 2005 года N 481
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 2005 года N 519. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 ноября 2010 года N 1177
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 09.11.2010 N 1177.
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 20 мая 2005 года
N 481 "Об утверждении Правил определения демпинговой цены конкурсной заявки" ("Казахстанская правда" от 24 мая 2005 года N 132-133 (24742-24743)) следующие изменение и дополнение:
в Правилах определения демпинговой цены конкурсной заявки, утвержденных вышеуказанным постановлением:
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Цена конкурсной заявки потенциального поставщика на товары, работы и услуги (за исключением консультационных услуг; подрядных работ на строительство, реконструкцию, техническое перевооружение и капитальный ремонт зданий и сооружений производственного и жилищно-гражданского назначения, а также иных объемных, плоскостных или линейных объектов) признается демпинговой в случае, если она ниже более, чем на тридцать процентов от среднеарифметической цены всех конкурсных заявок, представленных для участия в конкурсе, а
также цены не менее, чем трех неаффилиированных между собой физических и/или юридических лиц, не принимающих участие в конкурсе и представивших свою информацию о цене в соответствии с пунктом 3 настоящих Правил по однородным товарам, работам и услугам (за исключением консультационных услуг; подрядных работ на строительство, реконструкцию, техническое перевооружение и капитальный ремонт зданий и сооружений производственного и жилищно-гражданского назначения, а также иных объемных, плоскостных или линейных объектов), идентичным предмету конкурса."
дополнить пунктом 5-1 следующей редакции:
"5-1. Цена конкурсной заявки потенциального поставщика на подрядные работы на строительство, реконструкцию, техническое перевооружение и капитальный ремонт зданий и сооружений производственного и жилищно-гражданского назначения, а также иных объемных,
плоскостных или линейных объектов признается демпинговой в случае, если она ниже на тридцать и более процентов от цены, предусмотренной проектно-сметной документацией, прошедшей государственную экспертизу и утвержденную в установленном порядке.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан