Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 5 ақпандағы N 110 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 27 мамырдағы N 521 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.03.20. N 225 (2007 жылғы 1 сәуiрден бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Республикалық және жергілікті бюджеттердiң атқарылу ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 5 ақпандағы N 110  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2005 ж., N 6, 58-құжат) мынадай өзгерiс енгізiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң атқарылу ережесiнде:
466-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"466. Ағымдағы мақсатты трансферттер және мақсатты даму трансферттерi бойынша жоғары тұрған бюджеттiң бюджеттiк бағдарламалары әкiмшілерiнiң қаржыландыру жоспарлары төмен тұрған бюджеттердiң тиiстi қаржыландыру жоспарларына сәйкес келмеген кезде қазынашылық органдары трансферттердi аударуды жүргiзбейдi.
Мақсатты трансферттер бойынша республикалық және жергілiктi бюджеттердiң атқарылуы туралы есеп деректерiнде алшақтық болған жағдайда бюджеттiң атқарылуы жөніндегі уәкілетті орган заңнамада белгiленген тәртiппен тиiстi бақылау объектісiнде есеп деректерiнiң растығын тексеру үшiн iшкi бақылау жөнiндегi уәкілеттi органға материалдарды бередi".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзіледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 2005 года N 110
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 2005 года N 521. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2007 года N 225
Сноска. Постановление Правительства РК от 27 мая 2005 года N 521 утратило силу постановлением Правительства РК от 20 марта 2007 года N  225  (порядок введения в действие см.  п. 3 ).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 2005 года N 110 "Об утверждении Правил исполнения республиканского и местных бюджетов" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 6, ст. 58) следующее изменение:
в Правилах исполнения республиканского и местных бюджетов, утвержденных указанным постановлением:
пункт 466 изложить в следующей редакции:
"466. При несоответствии планов финансирования администраторов бюджетных программ вышестоящего бюджета по целевым текущим трансфертам и целевым трансфертам на развитие соответствующим планам финансирования нижестоящих бюджетов, органами казначейства перечисление трансфертов не производится.
В случае расхождения данных отчетов об исполнении республиканского бюджета и местных бюджетов по целевым трансфертам, уполномоченный орган по исполнению бюджета передает материалы в уполномоченный орган по внутреннему контролю для проверки достоверности отчетных данных на соответствующем объекте контроля в установленном законодательством порядке".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан