"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2005 жылғы 6 сәуiрдегi N 537 өкiмiне өзгерiстер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi өкiмiнiң жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 1 маусымдағы N 540 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2005 жылғы 6 сәуiрдегi N 537  өкiмiне өзгерiстер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi өкімінiң жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгізiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ПРЕЗИДЕНТІНІҢ
ӨКІМІ Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2005 жылғы
6 сәуiрдегі N 537 өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Республикалық бюджет комиссиясының құрамы туралы" 2005 жылғы 6 сәуiрдегі N 537  өкiмiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
жоғарыда аталған өкiммен белгіленген Республикалық бюджет комиссиясының құрамына:
Балиева Зағипа Яхияқызы - Қазақстан Республикасы Әдiлет министрi енгізiлсiн;
көрсетiлген Комиссияның құрамынан Жұмабеков Оңалсын Исламұлы шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О проекте распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года N 537"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июня 2005 года N 540
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года N 537".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Распоряжение
Президента Республики Казахстан О внесении изменений в распоряжение
Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года N 537
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года N 537 "О составе Республиканской бюджетной комиссии" следующие изменения:
ввести в состав Республиканской бюджетной комиссии, определенный указанным распоряжением:
Балиеву Загипу Яхяновну - Министра юстиции Республики Казахстан;
вывести из состава указанной комиссии Жумабекова Оналсына Исламовича.
Президент
Республики Казахстан