Маңызды стратегиялық мәнi бар мемлекеттiк сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 2 маусымдағы N 553 Қаулысы
"Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңының  21-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Петропавл ауыр машина жасау зауыты" акционерлiк қоғамы сатып алудың маңызды стратегиялық мәнi бар тауарларды - MБУ-125 ұтқыр бұрғылау қондырғыларының үш бiрлiгiн және оның модификацияларын берушi болып белгіленсiн.
2. Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгi заңнамада белгіленген тәртiппен:
"ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы" акционерлiк қоғамымен аффилиирленген "ҚазМұнайГаз" Барлау Өндiру" акционерлiк қоғамының қаражаты есебiнен осы қаулының 1-тармағында көрсетiлген заңды тұлғамен 1950000000 (бip миллиард тоғыз жүз елу миллион) теңге сомада 2005-2006 жылдарға мемлекеттік сатып алу туралы шарт жасасуды;
ақшаның оңтайлы және тиiмдi жұмсалу қағидатының, сондай-ақ мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 21-бабы 3 және 4-тармақтарының сақталуын;
осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдауды қамтамасыз етсiн.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.10.20. N  1052 қаулысымен.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзіледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О государственных закупках, имеющих важное стратегическое значение
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июня 2005 года N 553
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1  статьи 21  Закона Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить акционерное общество "Петропавловский завод тяжелого машиностроения" поставщиком товаров - трех единиц мобильных буровых установок МБУ-125 и ее модификаций, закупка которых имеет важное стратегическое значение.
2. Министерству энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
заключение договора о государственных закупках с юридическим лицом, указанным в пункте 1 настоящего постановления, за счет средств акционерного общества "Разведка Добыча "КазМунайГаз", аффилиированного с акционерным обществом "Национальная компания "КазМунайГаз", в сумме 1950000000 (один миллиард девятьсот пятьдесят миллионов) тенге на 2005-2006 годы;
соблюдение принципа оптимального и эффективного расходования денег, а также пунктов 3 и 4  статьи 21  Закона Республики Казахстан "О государственных закупках";
принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.  <*>
Сноска. В пункт 2 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 20 октября 2005 года N  1052 .
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан