Ж.Қ. Асанов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 3 маусымдағы N 555 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Берген өтінішіне сәйкес Жақып Қажманұлы Асанов Қазақстан Республикасының Әділет вице-министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об Асанове Ж.К.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июня 2005 года N 555
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
освободить Асанова Жакипа Кажмановича от должности вице-министра юстиции Республики Казахстан согласно поданному заявлению.
Премьер-Министр
Республики Казахстан