Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 желтоқсандағы N 1422 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 10 маусымдағы N 574 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Қазақстан Республикасының Үкіметі заң жобалау жұмыстарының 2005 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 желтоқсандағы N 1422  қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Үкіметі заң жобалау жұмыстарының 2005 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірі 34-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 42-3-жолмен толықтырылсын:
"42-3 Қазақстан   Еңбекмині  шілде  тамыз  қыркүйек Г.Н.Әбдіқалықова
Республика-
сының
кейбір
заңнамалық
актілеріне
әлеуметтік
қамсыздандыру
мәселелері
бойынша
өзгерістер мен
толықтырулар
енгізу туралы                                             ".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2004 года N 1422
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июня 2005 года N 574
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2004 года N 1422 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2005 год"
следующие изменение и дополнение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2005 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 34, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 42-3, следующего содержания:
"42-3 О внесении           МТСЗН  июль  август  сентябрь  Абдыкаликова
изменений и                                          Г. Н.
дополнений в
некоторые
законодательные
акты Республики
Казахстан по
вопросам
социального
обеспечения
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан