Кәбiлдiк-өткiзгiш өнiмдердiң жекелеген түрлерiнiң импорты кезiнде уақытша корғаныштық баж және Қырғыз Республикасынан цемент импорты кезiнде демпингке қарсы уақытша баж алудан түскен ақшаны депозиттен республикалық бюджетке енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 11 маусымдағы N 578 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 20 ақпандағы N 171 Қаулысымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.02.20.  N 171 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының " Тауарлар импорты жағдайында iшкi рынокты қорғау шаралары туралы " 1998 жылғы 28 желтоқсандағы және " Демпингке қарсы шаралар туралы " 1999 жылғы 13 шiлдедегі Заңдарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Кедендiк бақылау комитетi "Анықтауды бастау және жекелеген тауарлардың импорты кезiнде уақытша қорғаныштық шараларды қолдану туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 22 тамыздағы N 1291  қаулысына сәйкес ТМД СЭҚ TH 7614 10 000, 7614 90 000, 8544 59 100, 8544 59 800 кодтарына сәйкес келетiн кәбiлдiк-өткiзгіш өнiмдердiң жекелеген түрлерiнiң импорты кезiнде уақытша қорғаныштық баж және "Қырғыз Республикасынан цемент импорты кезiнде демпингке қарсы уақытша баж енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 10 мамырдағы N 620  қаулысына сәйкес ТМД СЭҚ TH 2523 10 000 - 2523 90 900 кодтарына сәйкес келетiн демпингке қарсы уақытша баж алудың нәтижесiнде алынған ақшаны депозиттен республикалық бюджетке енгiзсiн.
2. Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгi Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгімен бiрлесiп, белгiленген тәртiппен Еуразиялық экономикалық қоғамдастық Интеграциялық комитетiнің Хатшылығын және Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығының Атқарушы комитетiн Қазақстан Республикасының Үкiметi қабылдайтын шаралар туралы хабардар етсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізiледi және жариялануға тиiс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении с депозита в республиканский бюджет денег, полученных от взимания временных защитных пошлин при импорте отдельных видов кабельно-проводниковой продукции и временных антидемпинговых пошлин при импорте цемента из Кыргызской Республики
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2005 года N 578. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2008 года N 171.
Сноска. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2005 года N 578 утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2008 года  N 171  (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с законами Республики Казахстан от 28 декабря 1998 года  "О мерах защиты внутреннего рынка при импорте товаров"  и от 13 июля 1999 года  "Об антидемпинговых мерах"  Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Комитету таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан внести с депозита в республиканский бюджет деньги, полученные в результате взимания временных защитных пошлин при импорте отдельных видов кабельно-проводниковой продукции, соответствующих кодам ТН ВЭД СНГ 7614 10 000, 7614 90 000, 8544 59 100, 8544 59 800, согласно постановлению Правительства Республики Казахстан от 22 августа 2000 года N 1291 "О начале разбирательства и применении временных защитных мер при импорте отдельных товаров" и временных антидемпинговых пошлин, соответствующих кодам ТН ВЭД СНГ 2523 10 000 - 2523 90 900, согласно  постановлению  Правительства Республики Казахстан от 10 мая 2001 года N 620 "О введении временной антидемпинговой пошлины при импорте цемента из Кыргызской Республики".
2. Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан совместно с Министерством иностранных дел Республики Казахстан уведомить в установленном порядке Секретариат Интеграционного комитета Евразийского экономического сообщества и Исполнительный комитет Содружества Независимых Государств о принимаемых Правительством Республики Казахстан мерах.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит
опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан