Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 29 қазандағы N 1108 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 11 маусымдағы N 581 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы аппаратының штат саны туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 29 қазандағы N 1108 қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
кiрiспедегi "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнің 1995 жылғы 28 қыркүйектегi N 2464 Заң күші бар  Жарлығының 11-бабына және" деген сөздер алынып тасталсын;
1-тармақтағы "39" деген сандар "44" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы 2005 жылғы 1 шiлдеден бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 октября 1998 года N 1108
Постановление Правительства Республиики Казахстан от 11 июня 2005 года N 581
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 октября 1998 года
N 1108 "О штатной численности аппарата Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан" следующие изменения:
в преамбуле слова "В соответствии со статьей 11 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 28 сентября 1995 года N 2464 "О выборах в Республике Казахстан" и" заменить словами "В соответствии с";
в пункте 1 цифры "39" заменить цифрами "44".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 июля 2005 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан