Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 30 наурыздағы N 281 қаулысына өзгерiс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 11 маусымдағы N 582 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "2005 жылға арналған 004 "Республикалық бюджеттiк инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) техникалық-экономикалық негiздемелерiн әзiрлеу және сараптау" республикалық бюджеттік бағдарламаны бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 30 наурыздағы N 281  қаулысына мынадай өзгерiс енгізiлсiн:
көрсетiлген қаулыға қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметінің
2005 жылғы 11 маусымдағы
N 582 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2005 жылғы 30 наурыздағы
N 281 қаулысына
қосымша
2005 жылға арналған 004 "Республикалық бюджеттік
инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың)
техникалық-экономикалық негіздемелерiн әзiрлеу және
сараптау" республикалық бюджеттік бағдарламаны бөлу
Р/с
N
Жобаның атауы
Техникалық-экономикалық негiздемелердi әзiрлеудi
және оларға мемлекеттiк сараптама жүргізудi қаржыландыру көлемi
(мың теңге)
1
2
3
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгі
1
Оңтүстік Қазақстан облысы Қызылқұм алқабының ІІI және IV кезектерін игеру

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2005 года N 281
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2005 года N 582
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2005 года N 281 "О распределении республиканской бюджетной программы 004 "Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов (программ)" на 2005 год" следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 июня 2005 года N 582
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 марта 2005 года N 281
Распределение
республиканской бюджетной программы 004
"Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований
республиканских бюджетных инвестиционных проектов
(программ)" на 2005 год
N
п/п
Наименование проекта
Объем финансирования разработки и проведения государственной экспертизы
технико-
экономических
обоснований (тыс. тенге)
1
2
3
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
1
Освоение III и IV очереди Кзылкумского массива Южно-Казахстанской области

85000
2
Алматы облысы Панфилов ауданындағы магистральды арналарды қосумен Қорғас өзенiндегi "Достық" бiрiккен гидроторабы (техникалық-
экономикалық негiздеменi түзету)
33000
3
Булаев топтық су құбырын қайта жаңарту
45000
4
Көксарай контрреттеуішін салу жобасының техникалық-экономика-
лық негіздемесiне тәуелсiз сараптама және Сырдария өзенінің көлдер жүйесiне су беру үшін өзендердiң ескi арналарын қалпына келтiру жөнiндегi ұсыныстарға сараптамалық бағалау жүргізу
18400
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі
5
Жер асты суларының авиациялық керосинмен ластануын жою жөніндегі жобаны iске асыру (Семей қаласы)
2500
6
Ақтөбе қаласы Елек өзенiндегi тазарту құрылыстары кешенiн қайта жаңарту
16050
7
Щучье-Бурабай курорттық аймағының ағынды суларын биологиялық тазартудың тазарту құрылыстары кешенiн салу
19630
Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгi
8
"Қазақстан Республикасы Ұлттық ядролық орталығы" мемлекеттік республикалық кәсiпорны "Атом энергиясы институты" еншілес мемлекеттік кәсiпорнының "Байкал-1" зерттеу реакторлары кешенiнде радиациялық қорғау камерасын және ұзақ мерзiмдi сақтау пунктін құру
24000
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
9
Протездiк-ортопедиялық орталықтарды, Республикалық эксперименттік протездеу орталығын техникалық қайта жарақтандыру, протездiк-
ортопедиялық шағын зауыт салу
810
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлігі
10
Қазақстан Республикасы Ішкі iстер министрлігі Iшкi әскерлерінің Жоғары әскери училищесінің ғимараттары мен құрылыстарын салу
3000
11
Әскерлердiң құралымдары мен бөлiмдерiнiң казарма жанындағы оқу-материалдық базасын: сап түзу алаңдарын, кедергi жолақтарын, инженерлiк қалашықтар, жаппай зақымдау қаруларынан қорғану, кезекшiлер мен қарауылдарды даярлау жөнiндегi қалашықтар (барлық әскери бөлiмдерде) салу
3700
12
Семей қаласында 5511 әскери бөлiмiнiң iшкi әскерлерi үшiн казарма салу
2500
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi
13
Қызылорда облысында негiзгi ағызу құрылысы бар Қараөзек сағасын қайта жаңарту
7000
14
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгiнiң "Көкшетау техникалық институты" мемлекеттiк мекемесiнiң оқу кешенiн салу
17880
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет iстерi агенттігі
15
Мемлекеттiк бюджет есебiнен ұсталатын орталық мемлекеттік органдардың жас мамандары үшiн 1000 орындық 2 жатақхана салу
7140
16
Республикалық бюджет есебiнен ұсталатын мемлекеттік органдар орталық аппараттарының мемлекеттік қызметшілерi үшiн 100 пәтерлiк тұрғын үй салу

85000
2
Объединенный гидроузел "Достык"
на реке Хоргос с подключением
магистральных каналов в Панфиловском районе Алматинской области (корректировка технико-экономического обоснования)
33000
3
Реконструкция Булаевского
группового водопровода
45000
4
Проведение независимой экспертизы технико-экономического обоснования проекта строительства Коксарайского контррегулятора и экспертной оценки предложений по восстановлению старых русел рек для подачи воды в озерные системы реки Сырдарьи
18400
Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан
5
Реализация проекта по ликвидации
загрязнения подземных вод авиационным керосином (город Семипалатинск)
2500
6
Реконструкция комплекса очистных
сооружений на реке Илек города Актобе
16050
7
Строительство комплекса очистных
сооружений биологической очистки
сточных вод Щучинско-Боровской
курортной зоны
19630
Министерство энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
8
Создание радиационно-защитной камеры и пункта длительного хранения на комплексе исследовательских реакторов "Байкал-1" дочернего государственного предприятия "Институт атомной энергии" Государственного республиканского предприятия "Национальный ядерный центр Республики Казахстан"
24000
Министерство труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан
9
Техническое перевооружение протезно-ортопедических центров, Республиканского центра экспериментального протезирования, строительство протезно-
ортопедического минизавода
810
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
10
Строительство зданий и сооружений Высшего военного училища внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан
3000
11
Строительство приказарменной учебно-материальной базы соединений и частей войск: строевые плацы, полосы препятствий, инженерные городки, городки защиты от оружия массового поражения, по подготовке нарядов и караулов (во всех воинских частях)
3700
12
Строительство казармы для внутренних войск воинской части 5511 в городе Семипалатинске
2500
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
13
Реконструкция притока Караозек с головным сбросным сооружением в
Кызылординской области
7000
14
Строительство учебного комплекса государственного учреждения "Кокшетауский технический институт" Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
17880
Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы
15
Строительство 2-х общежитий на 1000 мест для молодых специалистов центральных государственных органов, содержащихся за счет государственного бюджета
7140
16
Строительство 100-квартирного жилого дома для государственных служащих центральных аппаратов государственных органов, содержащихся за счет республиканского бюджета

5000
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгінiң Кедендiк бақылау комитетi
17
Шекара маңындағы кеден бекеттерiн, бiрыңғай бақылау-өткiзу пункттерiн, кедендiк инфрақұрылым объектiлерiн дамыту және салу
41000
Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы
18
Қазақстан Республикасы Республикалық ұланының келiсiм-шарт бойынша әскери қызметшiлерi үшiн 60 отбасына арналған жатақхананың күрделi құрылысы
2280
Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi
19
Халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру
16860
20
Семей, Өскемен, Орал қалаларында тергеу изоляторларын салу
19730
21
Алматы, Шымкент, Павлодар қалаларында тергеу изоляторларын салу жобаларының техникалық-экономикалық негiздемелерiн түзету
8830
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
22
Ақтөбе облысы Шұбарқұдық кентiнде Ақтөбе обаға қарсы станциясы мемлекеттік мекемесiнiң Шұбарқұдық бактериологиялық зертханасын салу
900
23
Қырғыз жотасы Мерке шатқалында Жамбыл облысы Мерке ауданындағы "Жамбыл обаға қарсы станциясы" мемлекеттік мекемесiнiң Мерке тау эпидемияға қарсы жасағы зертханасының ғимараттарын және 20 орындық жатақханасын салу
170
24
Астана қаласында Қазақ мемлекеттiк медициналық академиясының жанынан 500 төсек-орындық студенттер жатақханасын салу
2400
25
Сот медицинасы орталығы Ақмола филиалының үлгi ғимаратын салу
9000
Қазақстан Республикасы Білiм және ғылым министрлiгi
26
Қазақстан Республикасындағы Ұлттық биотехнологиялар орталығын дамыту
60000
Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi
27
"Ақсай - Шонжы - Көлжат (Қытай Халық Республикасының шекарасы)" автожолын қайта жаңарту
4500
28
"Таскескен - Бақты (Қытай Халық Республикасының шекарасы)" автожолын қайта жаңарту
5600
29
"Ақтөбе қаласын айналып өту" автомобиль жолын салу және қайта жаңарту
4000
Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгi
30
Мәскеу қаласында Абай Құнанбаевқа ескерткіш орнату
1000
Жиыны:                     466880

5000
Комитет таможенного контроля Министерства финансов
Республики Казахстан
17
Развитие и строительство приграничных таможенных постов, единых контрольно-пропускных пунктов, объектов таможенной инфраструктуры
41000
Республиканская гвардия Республики Казахстан
18
Капитальное строительство общежития для военнослужащих по контракту на 60 семей Республиканской гвардии Республики Казахстан
2280
Министерство юстиции Республики Казахстан
19
Создание центров обслуживания населения
16860
20
Строительство следственных изоляторов в городах Семипалатинске, Усть-Каменогорске, Уральске
19730
21
Корректировка технико-экономических обоснований проектов строительства следственных изоляторов в городах Алматы, Шымкенте, Павлодаре
8830
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
22
Строительство Шубаркудукской бактериологической лаборатории государственного учреждения Актюбинской противочумной станции в поселке Шубаркудук Актюбинской области
900
23
Строительство зданий лаборатории и общежития на 20 мест Меркенского горного противоэпидемиологического отряда в ущелье Мерке Киргизского хребта государственного учреждения "Жамбылская противочумная станция", Меркенский район Жамбылская область
170
24
Строительство студенческого общежития на 500 койко-мест при Казахской государственной медицинской академии в городе Астане
2400
25
Строительство типового здания Акмолинского филиала Центра судебной медицины
9000
Министерство образования и науки Республики Казахстан
26
Развитие Национального центра биотехнологии в Республике Казахстан
60000
Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
27
Реконструкция автодороги "Аксай -
Чунджа - Кольжат (граница Китайской Народной Республики)"
4500
28
Реконструкция автодороги "Таскескен - Бахты (граница Китайской Народной Республики)"
5600
29
Строительство и реконструкция автомобильной дороги "Обход города Актобе"
4000
Министерство культуры, информации и спорта Республики Казахстан
30
Сооружение памятника Абаю Кунанбаеву в городе Москве
1000
Итого:                     466880