"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 15 қарашадағы N 357 өкiмiнiң күшi жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасының Президентi өкiмiнiң жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 маусымдағы N 595 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
"Қазақстан Республикасы Президентiнің 2002 жылғы 15 қарашадағы N 357  өкiмiнiң күшi жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасының Президентi өкiмiнің жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ПРЕЗИДЕНТІНІҢ
ӨКІМІ Қазақстан Республикасы Президентiнің
2002 жылғы 15 қарашадағы N 357 өкiмiнiң
күші жойылды деп тану туралы
"Азаматтық қоғамды одан әрi демократияландыру мен дамыту жөнiндегi ұсыныстарды тұжырымдау бойынша тұрақты жұмыс iстейтiн кеңес туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 15 қарашадағы N 357 өкімiнің күшi жойылды деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О проекте распоряжения Президента Республики Казахстан "О признании утратившим силу распоряжения Президента Республики Казахстан от 15 ноября 2002 года N 357"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 2005 года N 595
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект распоряжения Президента Республики Казахстан "О признании утратившим силу распоряжения Президента Республики Казахстан от 15 ноября 2002 года N 357".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
РАСПОРЯЖЕНИЕ
ПРЕЗИДЕНТА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН О признании утратившим силу распоряжения Президента
Республики Казахстан от 15 ноября 2002 года N 357
Признать утратившим силу распоряжение Президента Республики Казахстан от 15 ноября 2002 года N 357 "О постоянно действующем Совещании по выработке предложений по дальнейшей демократизации и развитию гражданского общества".
Президент
Республики Казахстан