Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 18 қыркүйектегi N 952 қаулысына өзгерiстер енгiзу және Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 маусымдағы N 611 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.03.15. N 169 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердiң Әскери-экономикалық ынтымақтастығы жөнiндегi мемлекетаралық комиссиясының қазақстандық бөлiгі туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 18 қыркүйектегi N 952  қаулысына мынадай өзгерiстер енгізiлсiн:
1) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердiң Әскери-экономикалық ынтымақтастығы жөнiндегi мемлекетаралық комиссиясы қазақстандық бөлiгiнiң құрамына мыналар енгізiлсiн:
Кравченко              - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Иван Михайлович          сауда бiрiншi вице-министрi, тең төраға
Бөлегенов              - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
Ерғали Бөлегенұлы        министрлiгi Тәуелсiз Мемлекеттер
Достастығы iстерi департаментiнiң
директоры, жауапты хатшы;
көрсетiлген құрамнан Ғұсман Кәрiмұлы Әмрин, Самат Исламұлы Ордабаев шығарылсын;
2) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердiң Әскери-экономикалық ынтымақтастығы жөнiндегі мемлекетаралық комиссияның қазақстандық бөлiгi туралы ережеде:
7-тармақтың 4) тармақшасындағы "және қажет болған кезде нақты мерзiмдерi мен тiкелей орындаушыларын көрсете отырып, қол жеткiзген уағдаластықтарды iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарын бекiту туралы Үкiмет шешiмiнiң жобасын" деген сөздер алынып тасталсын.
2. Мыналардың күшi жойылды деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасының қорғаныс өнеркәсiбi кешенiн мемлекеттiк басқару жүйесiн жетiлдiру жөнiндегi қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 17 қаңтардағы N 43  қаулысы ;
2) "Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiнiң Қорғаныс өнеркәсiбi комитетiн тарату туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 20 мамырдағы N 467  қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 21-22, 211-құжат) бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 7-тармағы;
3) "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 17 қаңтардағы N 43 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 8 қарашадағы N 1117  қаулысы .
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2003 года N 952 и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2005 года N 614. Утратило силу - от 15 марта 2006 года N 169 (P060169)
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2003 года N 952 "О казахстанской части Межгосударственной комиссии по военно-экономическому сотрудничеству государств-участников Содружества Независимых Государств" следующие изменения:
1) ввести в состав казахстанской части Межгосударственной комиссии по военно-
экономическому сотрудничеству государств-участников Содружества Независимых Государств, утвержденный указанным постановлением:
Кравченко             - первого вице-министра индустрии и торговли
Ивана Михайловича       Республики Казахстан, сопредседателем
Булегенова            - директора Департамента по делам Содружества
Ергали Булегеновича     Независимых Государств Министерства
иностранных дел Республики Казахстан,
ответственным секретарем;
вывести из указанного состава: Амрина Госмана Каримовича, Ордабаева Самата Исламовича;
2) в Положении о казахстанской части Межгосударственной комиссии по военно-
экономическому сотрудничеству государств-участников Содружества Независимых Государств, утвержденном указанным постановлением:
в подпункте 4) пункта 7 слова "и при необходимости проект решения Правительства об утверждении плана мероприятий по реализации достигнутых договоренностей с указанием конкретных сроков и непосредственных исполнителей" исключить.
2. Признать утратившими силу:
1)  постановление  Правительства Республики Казахстан от 17 января 2003 года N 43 "О дополнительных мерах по совершенствованию системы государственного управления оборонно-промышленным комплексом Республики Казахстан";
2) пункт 7 изменений и дополнения, которые вносится в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 20 мая 2003 года N 467 "Об упразднении Комитета оборонной промышленности Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 21-22, ст. 211);
3)  постановление  Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 2003 года N 1117 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 января 2003 года N 43".
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан