"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 29 наурыздағы N 828 Жарлығына толықтыру мен өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 24 маусымдағы N 623 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 29 наурыздағы N 828  Жарлығына толықтыру мен өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ПРЕЗИДЕНТIНIҢ
ЖАРЛЫҒЫ Қазақстан Республикасы Президентiнiң
2002 жылғы 29 наурыздағы N 828 Жарлығына
толықтыру мен өзгерiс енгiзу туралы
"Қазақстан Республикасының Президентi туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 26 желтоқсандағы Конституциялық заңының   21-бабына сәйкес  ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. "Мемлекеттік билiк органдары жүйесiндегi кадр саясатының кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 29 наурыздағы N 828  Жарлығына мынадай толықтыру мен өзгерiс енгiзiлсiн:
мынадай мазмұндағы 1-1-тармақпен толықтырылсын:
"1-1. Мына кандидатуралар:
1) әлеуметтік-экономикалық блок (экономика және бюджеттiк жоспарлау, қаржы, еңбек және халықты әлеуметтік қорғау, денсаулық сақтау, мәдениет, ақпарат және спорт) министрлерінің лауазымына - Қазақстан Республикасының Парламентi Мәжілісiнің және Сенатының бейiндiк комитеттерiнде;
2) Қазақстан Республикасының дипломатиялық өкiлдiктерi басшыларының лауазымына - Қазақстан Республикасының Парламентi Сенатының бейiндiк комитетiнде;
3) Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылайтын есеп комитетiнің Төрағасы және екi мүшесінің лауазымына - Қазақстан Республикасының Парламентi Мәжілісiнiң бейiндiк комитетiнде алдын ала талқылануға тиiс деп белгіленсiн.";
аталған Жарлықпен бекітiлген Мемлекеттік саяси қызметшiлер лауазымдарының және мемлекеттiк органдардың Қазақстан Республикасының Президентi тағайындайтын және бекiтетiн немесе оның келiсуiмен тағайындалатын және бекiтілетін, оның ұсынуы бойынша сайланатын басшы қызметкерлерiнiң лауазымдар тiзбесiнде:
мына:
"Қазақстан Республикасы     Президент   Сыртқы    Премьер-
дипломатиялық                           iстер     Министрмен,
өкілдiктерiнiң                          министрi  Әкiмшілік
басшылары                                         Басшысымен,
Парламент
Сенатының және
Мәжілiсiнiң
тиiстi
комитеттерiмен"
деген жолда ", Парламент Сенатының және Мәжілiсiнiң тиiстi комитеттерiмен" деген сөздер алынып тасталсын.

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении дополнения и изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 29 марта 2002 года N 828"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июня 2005 года N 623
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении дополнения и изменения в Указ  Президента Республики Казахстан от 29 марта 2002 года N 828".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
УКАЗ
ПРЕЗИДЕНТА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН О внесении дополнения и изменения в
Указ Президента Республики Казахстан
от 29 марта 2002 года N 828
В соответствии со статьей 21  Конституционного закона Республики Казахстан от 26 декабря 1995 года "О Президенте Республики Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ  Президента Республики Казахстан от 29 марта 2002 года N 828 "О некоторых вопросах кадровой политики в системе органов государственной власти" следующие дополнение и изменение:
дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Установить, что следующие кандидатуры подлежат предварительному обсуждению:
1) на должность министров социально-экономического блока (экономики и бюджетного планирования, финансов, труда и социальной защиты населения, здравоохранения, культуры, информации и спорта) - в профильных комитетах Мажилиса и Сената Парламента Республики Казахстан;
2) на должность глав дипломатических представительств Республики Казахстан - в профильном комитете Сената Парламента Республики Казахстан;
3) на должность Председателя и двух членов Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета - в профильном комитете Мажилиса Парламента Республики Казахстан.";
в Перечне должностей политических государственных служащих и руководящих работников государственных органов, назначаемых и утверждаемых Президентом Республики Казахстан или по согласованию с ним, избираемых по его представлению, утвержденном названным Указом:
в строке:
"Главы             Президентом     Министром      Премьер-
дипломатических                    иностранных    Министром,
представительств                   дел            Руководителем
Республики                                        Администрации,
Казахстан                                         соответствующими
комитетами Сената
и Мажилиса
Парламента"
слова ", соответствующими комитетами Сената и Мажилиса Парламента" исключить.

2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан