Маңызды стратегиялық мәнi бар мемлекеттiк сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 24 маусымдағы N 624 Қаулысы
"Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамыр Заңының  21-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Алматымәдениеттұрмысқұрылыс" акционерлiк қоғамы Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Сенаты ғимаратының құрылысын аяқтау үшiн сатып алудың маңызды стратегиялық мәнi бар тауарларды, жұмыстар мен қызметтердi берушi болып белгiленсiн.
2. Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Шаруашылық басқармасына (келiсiм бойынша) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгiленген тәртiппен:
осы қаулының 1-тармағында көрсетiлген заңды тұлғамен 2005 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген қаражат шегiнде 184875000 (бip жүз сексен төрт миллион сегiз жүз жетпiс бес мың) теңге сомасына мемлекеттiк сатып алу туралы шарт жасасуды;
мемлекеттiк сатып алу үшiн осы қаулыға сәйкес пайдаланылатын ақшаны оңтайлы және тиiмдi жұмсау қағидатын сақтауды;
осы қаулыдан туындайтын өзге де шаралар қабылдауды қамтамасыз ету ұсынылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О государственных закупках, имеющих важное стратегическое значение
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июня 2005 года N 624
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1  статьи 21  Закона Республики Казахстан от 16
мая 2002 года "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить акционерное общество "Алматыкультбытстрой" поставщиком товаров, работ и услуг, закупка которых имеет важное стратегическое значение для завершения строительства здания Сената Парламента Республики Казахстан.
2. Рекомендовать Хозяйственному управлению Парламента Республики Казахстан (по согласованию) в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
заключение договора о государственных закупках с юридическим лицом, указанным в пункте 1 настоящего постановления, на сумму 184875000 (сто восемьдесят четыре миллиона восемьсот семьдесят пять тысяч) тенге в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2005 год;
соблюдение принципа оптимального и эффективного расходования денег, используемых в соответствии с настоящим постановлением для государственных закупок;
принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан