Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 23 сәуірдегі N 540 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 25 маусымдағы N 629 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2016 жылғы 29 қыркүйектегі № 546 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Yкiметiнiң 29.09.2016 № 546 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Ертiс су қоймалары құламасының су ресурстарын пайдалану жөніндегi тұрақты жұмыс iстейтiн ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 23 сәуiрдегi
N 540 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 14, 189-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға қосымшада:
1) Ертiс су қоймалары құламасының су ресурстарын пайдалану жөнiндегi тұрақты жұмыс iстейтiн ведомствоаралық комиссияның құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Анпилогов - "Өскемен су электр станциясы AЭС"
Борис Иванович жауапкершілігi шектеулi
серiктестiгiнiң станцияны пайдалану
жөнiндегi директоры (келiсiм бойынша)
Ахметов - "Эй-И-Эс Силк Poуд, Инк."
Дәулет Дәлелұлы компаниясы филиалының мемлекеттік
органдармен байланыстар жөнiндегi
директоры (келiсiм бойынша)
Висков - "KEGOC" ашық акционерлiк
Михаил Александрович қоғамының "Шығыс өңiраралық
электр желілерi" филиалының
директоры (келiсiм бойынша)
Морозов - "Қазмырыш" акционерлiк қоғамы
Игорь Васильевич энергетикалық кешенiнiң директоры,
бас энергетигi (келiсiм бойынша)
Огай - Шығыс Қазақстан облысы әкiмiнiң
Эдуард Викторович орынбасары;
"Бертiсбаев Несiпқұл Бертiсбайұлы - Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгінің Электр энергетикасы және қатты жанармай департаментiнiң директоры" деген жолдағы "қатты жанармай" деген сөздер "көмiр өнеркәсiбi" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген құрамнан Богатырев Александр Егорович, Навид Исмаил, Недовесов Виктор Семенович, Рудман Борис Михайлович, Селиханов Дүйсенбай Мағзұмұлы шығарылсын;
2) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Ертiс су қоймалары құламасының су ресурстарын пайдалану жөнiндегi тұрақты жұмыс iстейтiн ведомствоаралық комиссия туралы ереже:
мынадай мазмұндағы 6-1-тармақпен толықтырылсын:
"6-1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Су ресурстары комитетi Комиссияның жұмыс органы болып табылады.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2001 года № 540
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 2005 года № 629. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 2016 года № 546
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.09.2016 № 546.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2001 года
N 540 "Об образовании постоянно действующей межведомственной комиссии по использованию
водных ресурсов Иртышского каскада водохранилищ" (САПП Республики Казахстан, 2001 г.,
N 14, ст. 189) следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
1) ввести в состав постоянно действующей межведомственной комиссии по использованию водных ресурсов Иртышского каскада водохранилищ:
Анпилогова - директора по эксплуатации станции
Бориса Ивановича товарищества с ограниченной ответственностью
"АЭС Усть-Каменогорская гидроэлектростанция"
(по согласованию)
Ахметова - директора по связям с государственными
Даулета Далеловича органами филиала компании "Эй-И-Эс Силк Роуд,
Инк." (по согласованию)
Вискова - директора филиала "Восточные межрегиональные
Михаила Александровича электрические сети" открытого акционерного
общества "KEGOC" (по согласованию)
Морозова - директора энергетического комплекса, главного
Игоря Васильевича энергетика акционерного общества "Казцинк"
(по согласованию)
Огая - заместителя акима Восточно-Казахстанской
Эдуарда Викторовича области;
в строке "Бертисбаев Несипкул Бертисбаевич - директор Департамента электроэнергетики и твердого топлива Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан" слова "твердого топлива" заменить словами "угольной промышленности";
вывести из указанного состава: Богатырева Александра Егоровича, Навида Исмаила, Недовесова Виктора Семеновича, Рудмана Бориса Михайловича, Селиханова Дюсумбая Макзумовича;
2) Положение о постоянно действующей межведомственной комиссии по использованию водных ресурсов Иртышского каскада водохранилищ, утвержденное указанным постановлением:
дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Рабочим органом Комиссии является Комитет по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан