Мемлекеттік кепілдіктер жөніндегі міндеттемелерді орындауға бөлінген кредиттер мен қаражат бойынша өздеріне қатысты талаптар тоқтатылатын, Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес 2005 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша таратылған заңды тұлғалардың және олардың берешек көлемінің тізбесін белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 30 маусымдағы N 656 Қаулысы
"2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 2 желтоқсандағы Заңының  33-бабына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қосымшаға сәйкес өздерiне қатысты жалпы сомасы 25157471,96 (жиырма бес миллиард бiр жүз елу жеті миллион төрт жүз жетпіс бiр мың тоқсан алты) мың теңге республикалық бюджет талаптары тоқтатылатын мемлекеттiк кепiлдiктер жөнiндегi мiндеттемелердi орындауға бөлiнген кредиттер мен қаражат бойынша, оның iшiнде:
1) "Қазақстан Республикасы Ұлттық банкiнiң орталықтандырылған (директивтік) кредиттерiн алу тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 22 шiлдедегi N 826  қаулысының  негiзiнде Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң кепiлдiгiмен берiлген орталықтандырылған (директивтiк) кредиттер бойынша;
2) "Қазақстан Республикасы Ұлттық банкiнiң орталықтандырылған (директивтiк) кредиттерiн алу тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 22 шiлдедегi N 826  қаулысының  негiзiнде жергiлiктi атқарушы органдардың кепiлдiгiмен берiлген орталықтандырылған (директивтiк) кредиттер бойынша;
3) "Кәсiпорындар мен ұйымдарға өз меншiгiндегi айналым қаржыларын толықтыруға бөлiнген кредиттердi бөлу жөнiндегi жұмысты ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 7 қаңтардағы N 19  қаулысының  негiзiнде меншiктi айналым қаражатын толықтыруға берiлген кредиттер бойынша;
4) "Өзара қарыздарды есепке алу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінiң 1994 жылғы 4 ақпандағы N 1542  қаулысының  негізiнде өзара борыштарды республикаiшілiк есепке алуды жүргiзу нәтижелерi бойынша берiлген кредиттер бойынша;
5) Экономиканы қайта құру қоры қаражатының есебiнен берiлген кредиттер бойынша;
6) мемлекет кепілдiк берген қарыздар бойынша;
7) ауыл шаруашылық секторы үшiн Азия Даму Банкiнiң бағдарламалық қарызы шеңберiнде берiлген кредиттер бойынша республикалық бюджет алдында берешегi бар Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес 2006 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша таратылған заңды тұлғалардың тiзбесi белгіленсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2005 жылғы 30 маусымдағы
N 656 қаулысына қосымша
Мемлекеттік кепілдіктер жөніндегі міндеттемелерді
орындауға бөлінген кредиттер мен қаражат бойынша өздеріне
қатысты талаптар тоқтатылатын, Қазақстан Республикасының

Об определении перечня юридических лиц, ликвидированных по состоянию на 1 января 2005 года в соответствии с законодательством Республики Казахстан, в отношении которых прекращаются требования по кредитам и средствам, выделенным на исполнение обязательств по государственным гарантиям, и их объемов задолженности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2005 года N 656
В соответствии со статьей 33 Закона Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года "О республиканском бюджете на 2005 год" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень юридических лиц, ликвидированных по состоянию на 1 января 2005 года в соответствии с законодательством Республики Казахстан, имеющих задолженность перед республиканским бюджетом по кредитам и средствам, выделенным на исполнение обязательств по государственным гарантиям, в отношении которых прекращаются требования республиканского бюджета на общую сумму 25157471,96 (двадцать пять миллиардов сто пятьдесят семь миллионов четыреста семьдесят одна тысяча девяносто шесть) тысяч тенге, согласно приложению, в том числе:
1) по централизованным (директивным) кредитам, выданным под гарантии Правительства Республики Казахстан и Министерства финансов Республики Казахстан на основании постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 июля 1994 года N 826 "О порядке получения централизованных (директивных) кредитов Национального Банка Республики Казахстан";
2) по централизованным (директивным) кредитам, выданным под гарантии местных исполнительных органов на основании постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 июля 1994 года N 826 "О порядке получения централизованных (директивных) кредитов Национального Банка Республики Казахстан";
3) по кредитам, выданным на пополнение собственных оборотных средств на основании постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 7 января 1993 года N 19 "Об организации работы по предоставлению предприятиям и организациям кредитов, выделенных на пополнение собственных оборотных средств";
4) по кредитам, выданным по результатам проведения внутриреспубликанского зачета взаимных долгов на основании постановления Президента Республики Казахстан от 4 февраля 1994 года N 1542 "О зачете взаимных долгов";
5) по кредитам, выданным за счет средств Фонда преобразования экономики;
6) по гарантированным государством займам;
7) по кредитам, выданным в рамках программного займа Азиатского Банка Развития для сельскохозяйственного сектора.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 июня 2005 года N 656

заңнамасына сәйкес 2005 жылғы 1 қаңтардағы жағдай
бойынша таратылған заңды тұлғалардың және олардың
берешек көлемінің тізбесі
1.  "Қазақстан Республикасы Ұлттық банкінің орталықтандырылған
(директивтік) кредиттерін алу тәртібі туралы" Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 22 шілдедегі N 826 қаулысының
негізінде Қазақстан Республикасы Үкіметінің және Қазақстан
Республикасы Қаржы министрлігінің кепілдігімен берілген
орталықтандырылған (директивтік) кредиттер бойынша
Р/с
N
Қарыз алушы
кәсіпорынның атауы
01.01.2005 жылғы жағдай бойынша
берешек қалдығы, мың теңге
барлығы
негізгі
борыш
сыйақы
1
2
3
Шығыс қазақстан облысы

Перечень юридических лиц, ликвидированных по состоянию на 1 января 2005 года в соответствии с законодательством Республики Казахстан, в отношении которых прекращаются требования по кредитам и средствам, выделенным на исполнение обязательств по государственным гарантиям, и их объемов задолженности
1. По централизованным (директивным) кредитам, выданным под гарантии Правительства Республики Казахстан и Министерства финансов Республики Казахстан на основании постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 июля 1994 года N 826 "О порядке получения централизованных (директивных) кредитов Национального Банка Республики Казахстан"
N
п/п
Наименование предприятия-
заемщика
Остаток задолженности
по состоянию на
01.01.2005 года,
тыс. тенге
всего
основной
долг
вознаграж-
дение
1
2
3
Восточно-
Казахстанская
область