Шымкент қаласы әуежайының VIP-зал үй-жайын республикалық меншіктен Оңтүстік Қазақстан облысының коммуналдық меншігіне беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 5 шілдедегі N 686 Қаулысы
"Мемлекеттік мүлікті мемлекеттік меншіктің бір түрінен екінші түріне беру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 22 қаңтардағы N 81  қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі "Қазаэронавигация" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының теңгеріміндегі Шымкент қаласы әуежайының VIP-зал үй-жайын (бұдан әрі - объект) республикалық меншіктен Оңтүстік Қазақстан облысының коммуналдық меншігіне беру туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен және Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігімен бірлесіп, заңнамада белгіленген тәртіппен объектіні қабылдап алу-беру жөніндегі қажетті ұйымдастыру іс-шараларын жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О передаче помещения VIP-зала аэропорта города Шымкента из республиканской собственности в коммунальную собственность Южно-Казахстанской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июля 2005 года N 686
В соответствии с  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 22 января 2003 года N 81 "Об утверждении Правил передачи государственного имущества из одного вида государственной собственности в другой" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Принять предложение акима Южно-Казахстанской области о передаче из республиканской собственности помещения VIP-зала аэропорта города Шымкента, находящегося на балансе республиканского государственного предприятия "Казаэронавигация" Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (далее - объект), в коммунальную собственность Южно-Казахстанской области.
2. Министерству транспорта и коммуникации Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан и акиматом Южно-Казахстанской области в установленном законодательством порядке осуществить необходимые организационные мероприятия по приему-передаче объекта.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан