Қазақ КСР Министрлер Кабинетінің 1991 жылғы 30 қыркүйектегі N 579 және 1991 жылғы 12 қарашадағы N 689 қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 6 шілдедегі N 694 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Алматы облысының Талғар қаласына кеңес қызметкерлерінің еңбегіне ақы төлеу жөнінен III топ белгілеу туралы" Қазақ КСР Министрлер Кабинетінің 1991 жылғы 30 қыркүйектегі N 579 қаулысы;
2) "Жұмыспен қамту жөніндегі мемлекеттік қызметтің қызметкерлерінің еңбек ақы төлеуді жетілдіру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кабинетінің 1991 жылғы 12 қарашадағы N 689 қаулысы.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О признании утратившими силу постановлений Кабинета Министров Казахской ССР от 30 сентября 1991 года N 579 и от 12 ноября 1991 года N 689
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июля 2005 года N 694
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Признать утратившими силу:
1)  постановление  Кабинета Министров Казахской ССР от 30 сентября 1991 года N 579 "Об установлении г. Талгару Алма-Атинской области III группы по оплате труда советских работников";
2)  постановление  Кабинета Министров Казахской ССР от 12 ноября 1991 года N 689 "О совершенствовании оплаты труда работников государственной службы занятости".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан