Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 21 желтоқсандағы N 1340 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 12 шілдедегі N 721 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының аумағында еңбек қызметін жүзеге асыру үшін шетелдік жұмыс күшін тартуға 2005 жылға арналған квота белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 21 желтоқсандағы N 1340  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 49, 636-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтағы "0,28" деген сандар "0,32" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2004 года N 1340
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июля 2005 года N 721
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2004 года N 1340 "Об установлении квоты на привлечение иностранной рабочей силы для осуществления трудовой деятельности на территории Республики Казахстан на 2005 год" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 49, ст. 636) следующее изменение:
в пункте 1 цифры "0,28" заменить цифрами "0,32".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан