Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 17 қаңтардағы N 45 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 13 шілдедегі N 725 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Режимдік аумақтардың аймақтарын пайдалану тәртібі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 17 қаңтардағы N 45  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 1, 15-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Режимдік аумақтардың аймақтарын пайдалану ережесінде:
4-тармақтың төртінші абзацында:
"су ресурстарын басқару жөніндегі уәкілетті мемлекеттік органның ұсынысы бойынша" деген сөздер "су қорын пайдалану және қорғау саласындағы уәкілетті органмен келісім бойынша" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Су қорғау аймақтары мен белдеулері туралы ережеге" деген сөздер "Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу ережесіне" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 января 2003 года N 45
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июля 2005 года N 725
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 17 января 2003 года N 45 "О Правилах использования зон режимных территорий" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 1, ст. 15) следующие изменения:
в Правилах использования зон режимных территорий, утвержденных указанным постановлением:
в абзаце четвертом пункта 4:
слова "по представлению уполномоченного государственного органа управления водными ресурсами" заменить словами "по согласованию с уполномоченным органом в области использования и охраны водного фонда";
слова "Положением о водоохранных зонах и полосах, утвержденным" заменить словами "Правилами установления водоохранных зон и полос, утвержденными".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан