Демалыс күнiн ауыстыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 20 шілдедегі N 751 Қаулысы
Еңбекшiлердің демалысы үшiн қолайлы жағдайлар жасау және 2005 жылғы тамызда жұмыс уақытын ұтымды пайдалану мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Демалыс күнi 2005 жылғы 27 тамыздағы сенбіден 2005 жылғы 29 тамыздағы дүйсенбiге ауыстырылсын.
2. Қажетті өнiмдi шығару, қаржылықты қоса алғанда, қызметтер көрсету, сондай-ақ құрылыс объектілерiн iске қосу үшін еңбек, материалдық және қаржы ресурстарымен қамтамасыз етілген ұйымдарға кәсіподақ ұйымдарымен келiсiм бойынша 2005 жылғы 29 тамызда жұмыс жүргiзуге құқық берiлсiн.
Көрсетiлген күнгi жұмыс Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес өтеледi.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзіледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О переносе дня отдыха
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2005 года N 751
В целях создания благоприятных условий для отдыха трудящихся и рационального использования рабочего времени в августе 2005 года Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Перенести день отдыха с субботы 27 августа 2005 года на понедельник 29 августа 2005 года.
2. Предоставить право организациям, которые обеспечены трудовыми, материальными и финансовыми ресурсами для выпуска необходимой продукции, оказания услуг, включая финансовые, а также ввода в действие объектов строительства, производить по согласованию с профсоюзными организациями работу 29 августа 2005 года.
Работа в указанный день компенсируется в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан