Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 14 сәуiрдегi N 355 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 29 шілдедегі N 791 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012 жылғы 19 қаңтардағы № 133 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.01.19 № 133 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Отандық тауар өндiрушiлердi қолдау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2005 года N 355
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июля 2005 года N 791. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 января 2012 года № 133.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.01.2012 № 133 (вводится в действие с 01.01.2012).
В целях поддержки отечественного товаропроизводителя Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. "Қазақстан Республикасының кеден заңнамасына сәйкес айқындалған, "Еркiн қойма" кеден режимi қолданылатын аумақта өндiрiлген және Қазақстан Республикасы кеден аумағының қалған бөлiгiне сатылатын, сату бойынша айналымдар қосылған құн салығынан босатылатын қазақстандық тауарлардың тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 14 сәуiрдегi N 355  қаулысына  мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының кеден  заңнамасына  сәйкес айқындалған, "Еркiн қойма" кеден режимi қолданылатын аумақта өндiрiлген және Қазақстан Республикасы кеден аумағының қалған бөлiгiне сатылатын, сату бойынша айналымдар қосылған құн салығынан босатылатын қазақстандық тауарлардың тiзбесi:

1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2005 года N 355 "Об утверждении перечня казахстанских товаров, определенных в соответствии с таможенным законодательством Республики Казахстан, произведенных на территории, на которой действует таможенный режим "Свободный склад", и реализуемых на остальную часть таможенной территории Республики Казахстан, обороты по реализации которых освобождаются от налога на добавленную стоимость" следующие дополнения:
Перечень казахстанских товаров, определенных в соответствии с таможенным законодательством Республики Казахстан, произведенных на территории, на которой действует таможенный режим "Свободный склад", и реализуемых на остальную часть таможенной территории Республики Казахстан, обороты по реализации которых освобождаются от налога на добавленную стоимость, утвержденный указанным постановлением:

2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан