Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 19 желтоқсандағы N 1324 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 2 тамыздағы N 803 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Трансшекаралық өзендерді пайдалану мен қорғау жөніндегі қазақстан-қытай бірлескен комиссиясының қазақстандық бөлігінің құрамын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 19 желтоқсандағы N 1324  қаулысына  мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Трансшекаралық өзендерді пайдалану мен қорғау жөніндегі бірлескен қазақстан-қытай комиссиясының қазақстандық бөлігінің құрамына:
Бөлегенов              - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Ерғали Бөлегенұлы        министрлігі Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы
істері департаментінің директоры, өкілдің
орынбасары
енгізілсін;
көрсетілген құрамнан Ордабаев Самат Исламұлы шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізілді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2002 года N 1324
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 августа 2005 года N 803
Правительства Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2002 года N 1324 "Об утверждении состава казахстанской части Казахстанско-китайской совместной комиссии по использованию и охране трансграничных рек" следующее изменение:
ввести в состав казахстанской части Казахстанско-китайской совместной комиссии по использованию и охране трансграничных рек, утвержденный указанным постановлением:
Булегенова               - директора Департамента по делам
Ергали Булегеновича        Содружества Независимых Государств
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан, заместителем
представителя;
вывести из указанного состава Ордабаева Самата Исламовича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан