Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң резервiнен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 2 тамыздағы N 806 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2005 жылға арналған республикалық бюджетте кезек күттiрмейтiн шығындарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiне 400000000 (төрт жүз миллион) теңге, оның iшiнде:
1) "Қызылорда облысында бас су қашыртқы құрылысы бар Қараөзек тармағын қалпына келтiру" объектiсiнiң құрылысына арналған жобалау-сметалық құжаттаманы әзiрлеуге 11500000 (он бiр миллион бес жүз мың) теңге;
2) "Қызылорда облысында бас су қашыртқы құрылысы бар Қараөзек тармағын қалпына келтiру" объектiсiнiң құрылысын бастауға 388500000 (үш жүз сексен сегiз миллион бес жүз мың) теңге бөлiнсiн.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi бөлiнген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 августа 2005 года N 806
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в  республиканском бюджете на 2005 год на неотложные затраты, 400000000 (четыреста миллионов) тенге, в том числе:
1) 11500000 (одиннадцать миллионов пятьсот тысяч) тенге на разработку проектно-сметной документации на строительство объекта "Реконструкция протока "Караозек" с головным сбросным сооружением в Кызылординской области";
2) 388500000 (триста восемьдесят восемь миллионов пятьсот тысяч) тенге на начало строительства объекта "Реконструкция протока "Караозек" с головным сбросным сооружением в Кызылординской области".
2. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан