Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 31 желтоқсандағы N 1468 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 2 тамыздағы N 807 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне біржолғы көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 31 желтоқсандағы N 1468  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 51, 688-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
реттік нөмірлері 3 және 15-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"3  Алматы облысы        3106     93180      829        94009";
"15 Астана қаласы         885     26550      236        26786".
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2004 года N 1468
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 августа 2005 года N 807
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2004 года N 1468 "О распределении и использовании целевых текущих трансфертов на выплату единовременной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 51, ст.688) следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
строки, порядковые номера 3 и 15, изложить в следующей редакции:
"3
Алматинская область
3106
93180
829
94009";
"15
город Астана
885
26550
236
26786".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан