Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 7 қазандағы N 1037 қаулысына өзгерiс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 3 тамыздағы N 808 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Ресей Федерациясының Үкіметі арасында М.В.Ломоносов атындағы Мәскеу мемлекеттiк университетiнiң Қазақстандық филиалында (Астана қаласы) жоғары бiлiмдi мамандар даярлау туралы келiсiм жасасу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 7 қазандағы N 1037  қаулысына  мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
2-тармақтың мемлекеттiк тiлдегi мәтiнiнде "Қазақстан Республикасының" деген сөздердiң алдынан "Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрi Бiрғаным Сарықызы Әйтiмоваға Қазақстан Республикасының Үкiметi атынан" деген сөздермен толықтырылсын, "жасалсын" деген сөз "жасасуға өкiлеттiк берiлсiн" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 октября 2004 года N 1037
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2005 года N 808
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 7 октября 2004 года N 1037 "О заключении Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации о подготовке специалистов с высшим образованием в Казахстанском филиале Московского государственного университета имени М.В. Ломоносова (город Астана)" следующее изменение:
в пункте 2 слово "Заключить" заменить словами "Уполномочить Министра образования и науки Республики Казахстан Айтимову Бырганым Сариевну заключить от имени Правительства Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан