Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1996 жылғы 24 желтоқсандағы N 1598 және 2003 жылғы 4 маусымдағы N 529 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 10 тамыздағы N 826 Қаулысы.
"Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдары туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 21 желтоқсандағы Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбір шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгізiлсiн:
1) Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 24.08.2022 № 602 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2) "Mac күйiн куәландыруға жiберу, мас күйiн куәландыру және оның нәтижелерiн ресiмдеу ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 4 маусымдағы N 528 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 25, 233-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Мас күйiн куәландыруға жiберу, мас күйiн куәландыру және оның нәтижелерiн ресiмдеу ережесiнде:
13-тармақтағы "жазуға құқылы" деген сөздер "жазады" деген сөзбен ауыстырылсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 24.08.2022 № 602 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнiнен бастап он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгізiлетiн 1-тармақтың 2) тармақшасын қоспағанда, қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
мiндетiн атқарушы

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 1996 года N 1598 и от 4 июня 2003 года N 528.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 августа 2005 года N 826.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 21 декабря 1995 года "Об органах внутренних дел Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) Утратил силу постановлением Правительства РК от 24.08.2022 № 602 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июня 2003 года N 528 "Об утверждении Правил направления для освидетельствования на состояние опьянения, освидетельствования на состояние опьянения и оформления его результатов" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 25, ст. 233):
в Правилах направления для освидетельствования на состояние опьянения, освидетельствования на состояние опьянения и оформления его результатов, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 13 слова "вправе излагать" заменить словом "излагает".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания, за исключением подпункта 2) пункта 1, который вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан