Шағын кәсiпкерлiк субъектiлерiнен мемлекеттiк сатып алу жүзеге асырылатын тауарлардың, жұмыстар мен қызметтердiң 2005 жылға арналған номенклатурасын және олардың көлемiн (пайызбен көрсеткенде) бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 11 тамыздағы N 828 Қаулысы
"Шағын кәсiпкерлiктi мемлекеттiк қолдау туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 19 маусымдағы Заңының  8-бабының  2-2-тармағына және "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңының  27-бабының  2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлiп отырған Шағын кәсiпкерлiк субъектiлерiнен мемлекеттiк сатып алу жүзеге асырылатын тауарлардың, жұмыстар мен қызметтердiң 2005 жылға арналған номенклатурасы және олардың көлемi (пайызбен көрсеткенде) бекiтiлсiн.
2. Конкурстарды ұйымдастырушылар осы қаулыға қосымшада санамаланған тауарларды, жұмыстар мен қызметтердi мемлекеттiк сатып алу кезiнде заңнамада белгiленген тәртiппен шағын кәсiпкерлiк субъектiлерiнен осы тауарларды, жұмыстарды және қызметтердi сатып алудың жалпы көлемiнiң кемiнде 25 пайызы көлемiнде мемлекеттiк сатып алуды жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жариялағаннан кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
мiндетiн атқарушы
Қазақстан Республикасы
Yкіметiнiң
2005 жылғы 11 тамыздағы
N 828 қаулысымен
бекiтілген
Шағын кәсiпкерлік субъектiлерiнен мемлекеттік сатып алу жүзеге
асырылатын тауарлардың, жұмыстар мен қызметтердiң
2005 жылға арналған номенклатурасы
1. Азық-түлiк тауарлары:
1) ұн, оның iшiнде фортификацияланған бидай ұны;
2) нан, нан-тоқаш өнiмдерi, оның iшiнде фортификацияланған бидай ұнынан жасалған;
3) макарон өнiмдерi;
4) жармалар;
5) сүт, кiлегей;
6) сары май және өсiмдiк тоң майы;
7) ашытылған сүт өнiмдерi;
8) ет (жас, консервіленген), ет өнiмдерi;
9) шұжық өнiмдерi;
10) балықтан жасалған өнiмдер (жас, жас мұздатылған, ысталған);
11) алкогольсiз сусындар, шырындар;
12) кондитерлік тағамдар;
13) жұмыртқа;
14) табиғи бал;
15) балалар тағамы;
16) көкөнiстер, жемiстер (консервіленген), картоп;
17) қант (құмшекер, шақпақ, кесек);
18) тұз, оның iшiнде йодталған ас тұзы;
19) тауықтар (тауықтың саны);
20) кептiрілген жемiстер;
21) ашытқылар;
22) томат пастасы;
23) тұздықтар;
24) ауыл шаруашылығы шикiзаты;
25) теңiз өнiмдерi, балықтан және теңiз өнiмдерiнен жасалған консервілер;
26) ірімшік (қатты, жұмсақ тұздалған);
27) татымды заттар және дәмдеуiштер;
28) сорпа концентраттары;
29) саңырауқұлақтар;
30) бақша және жабайы жидектер;

Об утверждении номенклатуры товаров, работ и услуг и их объемов (в процентном выражении), государственные закупки которых осуществляются у субъектов малого предпринимательства, на 2005 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 августа 2005 года N 828.
В соответствии с пунктом 2-2  статьи 8  Закона Республики Казахстан от 19 июня 1997 года "О государственной поддержке малого предпринимательства" и пунктом 2  статьи 27  Закона Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемую номенклатуру товаров, работ и услуг и их объемов (в процентном выражении), государственные закупки которых осуществляются у субъектов малого предпринимательства, на 2005 год.
2. Организаторам конкурсов при проведении государственных закупок товаров, работ и услуг, перечисленных в приложении к настоящему постановлению, осуществлять в установленном законодательством порядке государственные закупки у субъектов малого предпринимательства в объеме не менее 25 процентов от общего объема закупок данных товаров, работ и услуг.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого опубликования.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 11 августа 2005 года N 828
Номенклатура товаров, работ и услуг,
государственные закупки которых осуществляются
у субъектов малого предпринимательства,
на 2005 год
1. Продовольственные товары:
1) мука, в том числе фортифицированная пшеничная;
2) хлеб, хлебобулочные изделия, в том числе из фортифицированной пшеничной муки;
3) макаронные изделия;
4) крупы;
5) молоко, сливки;
6) масла сливочные и растительные жиры;
7) кисломолочная продукция;
8) мясо (свежее, консервированное), мясопродукты;
9) колбасные изделия;
10) продукция из рыбы (свежая, свежемороженая, копченая);
11) безалкогольные напитки, соки;
12) кондитерские изделия;
13) яйца;
14) мед натуральный;
15) детское питание;
16) овощи, фрукты (консервированные), картофель;
17) сахар (песок, рафинад, кусковой);
18) соль, в том числе йодированная пищевая;
19) куры (окорочка);
20) сухофрукты;
21) дрожжи;
22) томат-паста;
23) соусы;
24) сельскохозяйственное сырье;
25) морепродукты, консервы из рыбы и морепродуктов;
26) сыр (твердый, мягкий, рассольный);
27) пряности и специи;
28) суповые концентраты;
29) грибы;
30) ягоды садовые и дикорастущие.

2. Азық-түлiктiк емес тауарлар:
1) Үлбiрден (табиғи, жасанды) тiгiлген киiмдер және оның керек-жарақтары, үлбiр бас киiмдер;
2) әскерилендiрілген құрамаларға арналған арнайы киiм-кешектi қоспағанда, трикотаж өнеркәсiбiнiң өнiмi;
3) әскерилендiрiлген құрамаларға арналған арнайы киiм-кешектi қоспағанда, тiгiн бұйымдары;
4) аяқ киiм;
5) аяқ киiм майы;
6) тұрмыстық, мектеп және офис жиһазы;
7) құрылыс материалдары:
тұсқағаз қағазы (тұсқағаздар) және басқа да қабырға жабындары;
едендерге төселетiн, пештердi қаптайтын тақталар;
кiрпiш;
цемент;
құм;
кесiлген ағаш материалдары;
ағаш бұйымдары;
шыны пакеттер;
санфаянс;
пенопласт тақталар;
пластмассадан жасалған құрылыс бөлшектерi (есiктер, табалдырықтар, терезелер, рамалар, терезе қақпақтары);
табиғи тастан жасалған қаптама материалдар мен бұйымдар, толтырғыштар, табиғи тастан жасалған жолға төсейтiн материалдар (қиыршық тастар, ұсақ тастар);
полиэтилен құбырлар;
жылу оқшаулағыш материалдар;
лак-бояу бұйымдары;
линолеум және басқа да еденге төсеуге арналған полимер материалдар;
шегелер;
8) алюминийден, резеңкеден жасалған бұйымдар;
9) кабель өнiмдерi;
10) жууға арналған заттар;
11) ағаштан, қыштан (фарфор, фаянс) жасалған бұйымдар;
12) музыкалық аспаптар;
13) медициналық мақсаттағы бұйымдар және санитарлық-гигиеналық мақсаттағы заттар;
14) су шашатын жабдық;
15) кеңсе тауарлары;
16) дәрілiк препараттарды өндiруге арналған минералдық шикiзат;
17) тоқыма шикiзаты;
18) отын (көмiр, мазут, ағаш);
19) жер бетiндегi органикалық заттар;
20) көшiру-көбейту және ұйымдастыру техникасы, жинақтауыштар;
21) ұйымдастыру техникасына қосалқы бөлшектер (бағдарламалық қамтамасыз ету);
22) қой терiсiнен жасалған бұйымдар;
23) қаракөл, қаракөл терiсiнен жасалған бұйымдар;
24) киiзден жасалған бұйымдар;
25) шыныдан жасалған тұрмыстық бұйымдар;
26) пластмассадан жасалған тұрмыстық бұйымдар;
27) қолөнер бұйымдары;
28) машина жасау және басқа да өнеркәсiп кәсiпорындарына арналған жинақтауыш бұйымдар мен материалдар;
29) бак, бақша аспаптары;
30) былғарыдан жасалған бұйымдар;
31) спорт тауарлары;
32) бақылау-касса машиналар, дыбыс және бейне техникасы;
3. Жұмыстар мен қызметтер:
1) жөндеу-құрылыс жұмыстары;
2) автомобиль техникасын жөндеу;
3) полиграфиялық;
4) көлiктiк-экспедициялық;
5) күрделi тұрмыстық техниканы жөндеу;
6) ғұрыптық;
7) заңдық;
8) қоғамдық тамақтандыру қызметi;
9) делдалдық, оның iшiнде жанар-жағармай материалдарын сақтау мен сату жөнiндегi;
10) тұрғын үй-коммуналдық;
11) тұрмыстық (монша-кiр жуу, химиялық тазалау);
12) Интернет-провайдер қызметi;
13) көшiру-көбейту және ұйымдастыру техникасын жеткiзiп беру және оларға қызмет көрсету жөнiндегi қызметтер;

2. Непродовольственные товары:
1) одежда меховая (натуральная, искусственная) и ее принадлежности, меховые головные уборы;
2) продукция трикотажной промышленности, за исключением спецобмундирования для военизированных формирований;
3) изделия швейные, за исключением спецобмундирования для военизированных формирований;
4) обувь;
5) крем для обуви;
6) мебель бытовая, школьная и офисная;
7) строительные материалы:
бумага обойная (обои) и другие настенные покрытия;
плиты для мощения полов, печей;
кирпич;
цемент;
песок;
пиломатериалы;
столярные изделия;
стеклопакеты;
санфаянс;
пенопластиковые плиты;
детали строительные из пластмасс (двери, пороги, окна, рамы, ставни);
материалы и изделия облицовочные из природного камня, наполнители, дорожные материалы из природного камня (щебень, гравий);
полиэтиленовые трубы;
теплоизоляционные материалы;
лакокрасочные изделия;
линолеум и другие полимерные материалы для напольных покрытий;
гвозди;
8) изделия из алюминия, резины;
9) кабельная продукция;
10) моющие средства;
11) изделия из дерева, керамики (фарфор, фаянс);
12) музыкальные инструменты;
13) изделия медицинского назначения и средства санитарно-гигиенического назначения;
14) водоопреснительное оборудование;
15) канцелярские товары;
16) минеральное сырье для производства лекарственных препаратов;
17) текстильное сырье;
18) топливо (уголь, мазут, дрова);
19) поверхностно-органические вещества;
20) копировально-множительная и оргтехника, комплектующие;
21) запасные части к оргтехнике (программное обеспечение);
22) овчинные изделия;
23) каракуль, изделия из каракуля;
24) изделия из войлока;
25) бытовые изделия из стекла;
26) бытовые изделия из пластмасс;
27) изделия ремесленников;
28) комплектующие изделия и материалы для предприятий машиностроительной и других промышленностей;
29) инструменты садовые, огородные;
30) изделия из кожи;
31) спортивные товары;
32) контрольно-кассовые машины, аудио- и видеотехника.
3. Работы и услуги:
1) ремонтно-строительные работы;
2) ремонт автомобильной техники;
3) полиграфические;
4) транспортно-экспедиционные;
5) ремонт сложнобытовоЙ техники;
6) ритуальные;
7) юридические;
8) услуги общепита;
9) посреднические, в том числе по хранению и реализации горюче-смазочных материалов;
10) жилищно-коммунальные;
11) бытовые (банно-прачечные, химчистка);
12) услуги Интернет-провайдера;
13) услуги по поставке и обслуживанию копировально-множительной и оргтехники;

14) шаштараз;
15) киiмдер, арнаулы киiмдер тiгу және жөндеу;
16) суретке түсiру қызметтерi;
17) белгiлер, медальдар, марапаттау кубоктары, вымпелдер, тулар жасау;
18) туризм;
19) жалға беру қызметтерi;
20) аяқ киiм жөндеу;
21) былғары, пластмасса және металл галантереяны жөндеу;
22) балалар мен мектеп мекемелерi үшiн тамақ өнiмдерiн жеткiзiп беру;
23) жарнамалық-ақпараттық, баспалық қызметтер;
24) аударма iсi қызметi;
25) мөртабан-мөр және жiбек жазба;
26) эстетикалық қызметтер (визаж, косметологтардың қызметтерi мен консультациялары).

14) парикмахерские;
15) пошив и ремонт одежды, спецодежды;
16) фотоуслуги;
17) изготовление значков, медалей, наградных кубков, вымпелов, флагов;
18) туризм;
19) услуги проката;
20) ремонт обуви;
21) ремонт кожаной, пластмассовой и металлической галантереи;
22) поставка продуктов питания для детских и школьных учреждений;
23) рекламно-информационные, издательские услуги;
24) услуги переводческого дела;
25) штампопечать и шелкография;
26) эстетические услуги (визаж, услуги и консультации косметологов).