"Қазақстантрактор" акционерлiк қоғамының акцияларының мемлекеттік пакетiн "Қазақстан инжиниринг" ұлттық компаниясы" акционерлiк қоғамының жарғылық капиталына беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 тамыздағы N 861 Қаулысы
"Қазақстантрактор" акционерлiк қоғамының қаржы-экономикалық жай-күйiн тұрақтандыру және оған инвестициялар тарту мүмкiндiгiн қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік мүлiк және жекешелендiру комитетi заңнамада белгiленген тәртiппен:
1) "Қазақстантрактор" акционерлiк қоғамы акцияларының мемлекеттік пакетін жарияланған акциялардың жалпы санының 33,92%-ы мөлшерiнде "Қазақстан инжиниринг" ұлттық компаниясы" акционерлiк қоғамының орналастырылатын акцияларының төлемiне берудi қамтамасыз етсiн;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шаралар қабылдасын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгізiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О передаче в уставный капитал акционерного общества "Национальная компания "Казахстан инжиниринг" государственного пакета акций акционерного общества "Казахстантрактор"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 августа 2005 года N 861
В целях стабилизации финансово-экономического состояния и обеспечения возможности привлечения инвестиций в акционерное общество "Казахстантрактор" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) обеспечить передачу в оплату размещаемых акций акционерного общества "Национальная компания "Казахстан инжиниринг" государственного пакета акций акционерного общества "Казахстантрактор" в размере 33,92 % от общего количества объявленных акций;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан